Шектеу іс-шараларын алып тастау және Мақтаарал ауданының Мырзакент кенті әкімінің 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 34 "Мақтаарал ауданының Мырзакент кенті, Шапағат көшесі № 24/1 үйдің ауласына шектеу іс-араларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданының Мырзакент кенті әкiмiнiң 2020 жылғы 30 наурыздағы № 205 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 30 наурызда № 5532 болып тiркелдi
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мақтаарал аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 02-03/109 ұсынысы негізінде Мақтаарал ауданының Мырзакент кенті әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Иттің құтырық ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Мақтаарал ауданының Мырзакент кенті, Шапағат көшесі № 24/1 үйдің ауласына шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Мақтаарал ауданының Мырзакент кенті әкімінің 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 34 "Мақтаарал ауданының Мырзакент кенті, Шапағат көшесі № 24/1 үйдің ауласына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5386 болып тіркелген, және 2020 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Мақтаарал ауданының "Мырзакент кенті әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Мақтаарал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима поселка Мырзакент Мактааральского района от 23 января 2020 года № 34 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы Шапағат дом № 24/1 в поселке Мырзакент Мактааральского района"
Решение акима поселка Мырзакент Мактааральского района Туркестанской области от 30 марта 2020 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 марта 2020 года № 5532
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления руководителя Мактааральской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года № 02-03/109 аким поселка Мырзакент Мактааральского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории улицы Шапағат дом № 24/1 в поселке Мырзакент Мактааральского района, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием собаки бешенством.
2. Признать утратившим силу решение акима поселка Мырзакент Мактааральского района от 23 января 2020 года № 34 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы Шапағат дом № 24/1 в поселке Мырзакент Мактааральского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5386 и опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 января 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Мырзакент" Мактааральского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.

4. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мырзакент кенті әкімі М. Бейсенбаев

4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Мырзакент М. Бейсенбаев