Ордабасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 55/1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 61/1 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 4 мамырда № 5592 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Ордабасы аудандық мәслихатының 9 сәуір 2020 жылғы № 60/1 "Ордабасы ауданының мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 54/1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5564 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 55/1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5342 тіркелген және 2019 жылдың 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бадам ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 330 653 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 9 543 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 320 860 мың теңге;
2) шығындар – 331 630 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -977 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 977 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 977 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Бөген ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 76 052 мың теңге, оның iшiнде:

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 55/1 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 28 апреля 2020 года № 61/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 мая 2020 года № 5592
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Ордабасинского районного маслихата от 09 апреля 2020 года № 60/1 "О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 54/1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5564, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 55/1 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5342, опубликовано 31 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2019 года) следующие изменений:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 330 653 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 543 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 320 860 тысяч тенге;
2) затраты –331 630 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -977 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 977 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 977 тысяч тенге.".
Пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Бугунь на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 052 тысяч тенге, в том числе:

трансферттер түсiмi – 33 095 мың теңге;
2) шығындар –57 288 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 352 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 352 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу -0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –8 352 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ордабасы ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Ордабасы ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Г. Раймбеков
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Садвахасов
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 сәуірдегі № 61/1 шешіміне
1-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
27 желтоқсандағы № 55/1
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Бадам ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

поступления трансфертов – 33 095 тысяч тенге;
2) затраты – 57 288 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 352 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 352 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 352 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата Г. Раймбеков
Секретарь районного маслихата Б. Садвахасов
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 28 апреля
2020 года № 61/1
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 27 декабря
2019 года № 55/1
Бюджет сельского округа Бадам на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование

3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профицит)
-977
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (Профицитін пайдалану)
977
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
977
8
Бюджет қаражатыны қалдықтарының қозғалысы
977
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
977
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
977
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 сәуірдегі № 61/1 шешіміне
2-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
27 желтоқсандағы № 55/1
шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Бөген ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-977
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
977
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления займов
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Используемые остатки бюджетных средств
997
8
Используемые остатки бюджетных средств
997
01
Остатки бюджетных средств
997
1
Свободные остатки бюджетных средств
997
Приложение 2 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 28 апреля
2020 года № 61/1
Приложение 4 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 27 декабря
2019 года № 55/1
Бюджет сельского округа Бугунь на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование