Ордабасы ауданында салық салу объектісінің елдi мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 27 қазандағы № 457 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 28 қазанда № 5864 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 310 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 20.09.2023 № 310 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқада міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ордабасы ауданында салық салу объектісінің елдi мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ордабасы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 24 мамырдағы № 262 "Ордабасы ауданында салық салу объектісінің елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5071 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 1 маусымда "Ордабасы оттары" газетінің № 27-28 санында және 2019 жылғы 7 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Ордабасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Ордабасы ауданы әкімдігі интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Оралбаевқа жүктелсiн.

Об утверждении коэффициента зонирования в Ордабасынском районе, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах
Постановление акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 27 октября 2020 года № 457. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 28 октября 2020 года № 5864. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 20 сентября 2023 года № 310
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 20.09.2023 № 310 (вводится в действие с 01.01.2024).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и приказом министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования", акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования в Ордабасынском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Ордабасынского района от 24 мая 2019 года № 262 "Об утверждении коэффициента зонирования в Ордабасынском районе, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 5071, опубликованный 1 июня 2019 года в газете "Ордабасы оттары" за № 27-28 и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 июня 2019 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Ордабасынского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Ордабасынского района после его официального опубликования.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ордабасынского района А.Оралбаева.