Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы Қарақұм ауыл округі әкімінің 2020 жылғы 2 наурыздағы № 7 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 4 наурызда № 5463 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Ордабасы ауданы Қарақұм ауыл округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы ауданы, Қарақұм елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге "Мәңгілік ел" атауы берілсін.
2. "Қарақұм ауыл округі әкімі аппараты" мемелекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) ресми жариялаланғаннан кейін осы шешімді Ордабасы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақұм ауыл округінің әкімі А. Досымов

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима сельского округа Каракум Ордабасинского района Туркестанской области от 2 марта 2020 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 марта 2020 года № 5463
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 26 декабря 2019 года, аким сельского округа Каракум Ордабасинкого района РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в населенном пункте Каракум сельского округа наименование "Мәңгілік ел".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Каракум" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение направление копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйстенного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе акимата Ордабасинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Каракум А. Досымов