Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы Төрткөл ауыл округі әкімінің 2020 жылғы 12 наурыздағы № 25 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 12 наурызда № 5476 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Төрткөл ауыл округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төрткөл ауылдық округіндегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Төрткүл ауылындағы атауы жоқ көшеге- А.Бөкейхан атауы;
2) Төрткүл ауылындағы атауы жоқ көшеге- Абылайхан атауы;
3) Төрткүл ауылындағы атауы жоқ көшеге- Атамұра атауы;
4) Көкарал ауылындағы атауы жоқ көшеге- Ш.Уәлиханов атауы;
5) Көкарал ауылындағы атауы жоқ көшеге- Бөгенбай батыр атауы;
6) Көкарал ауылындағы атауы жоқ көшеге- Астана атауы;
7) Қызылжар ауылындағы атауы жоқ көшеге- Қажымұқан атауы;
8) Ақсары ауылындағы атауы жоқ көшеге- Ә.Молдағұлова атауы;
9) Ақсары ауылындағы атауы жоқ көшеге- Райымбек батыр атауы.
2. "Төрткөл ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тiлдерiнде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне енгiзу үшiн жiберудi;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Ордабасы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Төрткөл ауыл округі әкімі аппаратының бас маман-заңгері Р.Әбдімажітұлына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төрткөл ауыл округінің әкімі Ө. Мұхтархан

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Тортколь Ордабасинского района Туркестанской области от 12 марта 2020 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 марта 2020 года № 5476
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 26 декабря 2019 года, аким сельского округа Тортколь РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам сельского округа Тортколь следующие наименования:
1) безымянной улице в селе Торткул – наименование А.Бөкейхан;
2) безымянной улице в селе Торткул – наименование Абылайхан;
3) безымянной улице в селе Торткул – наименование Атамұра;
4) безымянной улице в селе Кокарал – наименование Ш.Уәлиханов;
5) безымянной улице в селе Кокарал – наименование Бөгенбай батыр;
6) безымянной улице в селе Кокарал – наименование Астана;
7) безымянной улице в селе Кызылжар – наименование Қажымұқан;
8) безымянной улице в селе Аксары – наименование Ә.Молдағұлова;
9) безымянной улице в селе Аксары – наименование Райымбек батыр.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Тортколь" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата района Байдибек после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста-юриста аппарат акима сельского округа Тортколь .
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Тортколь О. Мухтархан