Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы Шұбарсу ауыл округі әкімінің 2020 жылғы 28 ақпандағы № 57 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 28 ақпанда № 5454 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, Ордабасы ауданы Шұбарсу ауыл округі әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шұбарсу ауылдық округіндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Шұбарсу ауылындағы атауы жоқ көшеге - Ізгілік атауы;
2) Шұбарсу ауылындағы атауы жоқ көшеге - Астана атауы;
3) Шұбарсу ауылындағы атауы жоқ көшеге - Парасат атауы;
4) Шұбарсу ауылындағы атауы жоқ көшеге - Қазына атауы;
5) Шұбарсу ауылындағы атауы жоқ көшеге - Арай атауы;
6) Шұбарсу ауылындағы атауы жоқ көшеге - Қайнар атауы;
7) Шұбарсу ауылындағы атауы жоқ көшеге - Наурыз атауы;
8) Шұбарсу ауылындағы атауы жоқ көшеге - Ұлытау атауы;
9) Шұбарсу ауылындағы атауы жоқ көшеге - Қаратау атауы;
10) Шұбарсу ауылындағы атауы жоқ көшеге - Нұрлы атауы;
11) Шұбарсу ауылындағы атауы жоқ көшеге - Сарыарқа атауы;
12) Шұбарсу ауылындағы атауы жоқ көшеге - Қазығұрт атауы;
13) Шұбарсу ауылындағы атауы жоқ көшеге - Алатау атауы;
14) Шұбарсу ауылындағы атауы жоқ көшеге - Игілік атауы.
2. "Шұбарсу ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тiлдерiнде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне енгiзу үшiн жiберудi;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Ордабасы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шұбарсу ауыл округі әкiмiнiң орынбасары Ғ.Аманға жүктелсiн.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Шұбарсу ауыл округі әкімі А. Турсунбаев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Шубарсу Ордабасинского района Туркестанской области от 28 февраля 2020 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 28 февраля 2020 года № 5454
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 27 сентября 2017 года, аким сельского округа Шубарсу Ордабасинского района РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Шубарсу следующие наименования:
1) безымянной улице в селе Шубарсу - наименование Ізгілік;
2) безымянной улице в селе Шубарсу - наименование Астана;
3) безымянной улице в селе Шубарсу - наименование Парасат;
4) безымянной улице в селе Шубарсу - наименование Қазына;
5) безымянной улице в селе Шубарсу - наименование Арай;
6) безымянной улице в селе Шубарсу - наименование Қайнар;
7) безымянной улице в селе Шубарсу - наименование Наурыз;
8) безымянной улице в селе Шубарсу - наименование Ұлытау;
9) безымянной улице в селе Шубарсу - наименование Қаратау;
10) безымянной улице в селе Шубарсу - наименование Нұрлы;
11) безымянной улице в селе Шубарсу - наименование Сарыарқа;
12) безымянной улице в селе Шубарсу - наименование Қазығұрт;
13) безымянной улице в селе Шубарсу - наименование Алатау;
14) безымянной улице в селе Шубарсу - наименование Игілік.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Шубарсу" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республикии Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Ордабасинского района после его официального опубликования.
3. Контроль исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Г.Аман сельского округа Шубарсу.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шубарсу А. Турсунбаев