Отырар аудан әкімдігінің 16 сәуір 2018 жылғы № 74 "Отырар ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 ақпандағы № 39 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 ақпанда № 5431 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына және 6 бабының 2 тармағына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар аудан әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 74 "Отырар ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4574 болып тіркелген, 2018 жылғы 4 мамырда "Отырар алқабы" газетінде және 2018 жылғы 18 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Отырар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Елекеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан акімі А. Жунисов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түркістан облысының
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы____________Р.Ибрагимов
2019 жыл "___"__________
Отырар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 17 ақпандағы
№ 39 қаулысына қосымша
Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
№ р/с
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Автомобиль жолдарының мекен-жайы, шақырымы
Жалпы ұзындығы, шақырымы
1
КХОR-1
Шәуілдір ауылының сыртқы айналма жолы

О внесении изменения в постановление Отрарского районного акимата от 16 апреля 2018 года № 74 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Отрарского района"
Постановление акимата Отрарского района Туркестанской области от 17 февраля 2020 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 18 февраля 2020 года № 5431
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Отрарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Отрарского районного акимата от 16 апреля 2018 года № 74 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Отрарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4574, опубликовано 4 мая 2018 года в газете "Отырар алқабы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 мая 2018 года) следующие изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Отрарского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Отрарского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Елекеева.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Жунисов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Туркестанской области"
______________ Р.Ибрагимов
"___"__________2019 год
Приложение к постановлению
акимата Отырарского района
от 17 февраля 2020 года № 39
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Адреса автомобильных дорог, километр
Общая протяженность, километр
1
КХОR-1
внешняя объездная дорога села Шаульдер