Отырар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 04 маусымдағы № 114 "Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Отырар ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 111 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 5561 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 20.06.2022 № 194 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 20.06.2022 № 194 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Заңының 33 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалаудың кейбір мәселелері туралы" № 13 бұйрығымен бекітілген "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың үлгілік әдістемесіне және "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінің 2019 жылғы 03 қазандағы № 4-25-11/1576 хатына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 04 маусымдағы № 114 "Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Отырар ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4629 тіркелген, 2018 жылғы 22 маусымда "Отырар алқабы" газетінде және 2018 жылғы 21 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының орыс тілінде 3 тармағының 3) тармақшасында "после" деген сөз, "со дня" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. "Отырар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменений в постановление Отырарского районного акимата от 04 июня 2018 года № 114 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Отырарского района корпуса "Б"
Постановление акимата Отрарского района Туркестанской области от 8 апреля 2020 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 апреля 2020 года № 5561. Утратило силу постановлением акимата Отырарского района Туркестанской области от 20 июня 2022 года № 194
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Отырарского района Туркестанской области от 20.06.2022 № 194 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" и Типовой методикой оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б", утвержденной приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 16 января 2018 года № 13 "О некоторых вопросах оценки деятельности административных государственных служащих" и письмом Республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 03 октября 2019 года № 4-25-11/1576 акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Отырарского районного акимата от 4 июня 2018 года № 114 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Отырарского района корпуса "Б" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4629, опубликовано 22 июня 2018 года в газете "Отырар алқабы" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 июня 2018 года) следующие изменения:
в подпункте 3) пункта 3 указанного постановления на русском языке слово "после" заменить словом "со дня";
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Отырарского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Мәуленге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан акімі А. Жунисов

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Отырарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района А.Маулена.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Жунисов