Отырар ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 шілдедегі № 156 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 56/269-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментіне 2020 жылғы 3 шілдеде № 5694 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 15-тармақтарына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Отырар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар ауданының жер қатынастары бөлімі мен Отырар ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, шекаралары өзгертілсін:
1) Балтакөл ауылдық округі Ақкөл елді мекенінің шекарасына 81,90 гектар жайылымдық жер қосылып, Ақкөл елді мекенінің шекарасы 181,6 гектар болып өзгертілсін;
2) Көксарай ауылдық округі Көксарай елді мекенінің шекарасына 46,07 гектар жайылымдық жер қосылып, Көксарай елді мекенінің шекарасы 790,87 гектар болып өзгертілсін;
3) Көксарай ауылдық округі Шеңгелді елді мекенінің шекарасына 58,22 гектар жайылымдық жер қосылып, Шеңгелді елді мекенінің шекарасы 162,02 гектар болып өзгертілсін;
4) Қарақоңыр ауылдық округі Қарақоңыр елді мекенінің шекарасына 32,60 гектар жайылымдық жер қосылып, Қарақоңыр елді мекенінің шекарасы 48,1 гектар болып өзгертілсін;
5) Қарақоңыр ауылдық округі Бестораңғыл елді мекенінің шекарасына 10,34 гектар жайылымдық жер қосылып, Бестораңғыл елді мекенінің шекарасы 37,79 гектар болып өзгертілсін;
6) Қарақоңыр ауылдық округі Сырдария елді мекенінің шекарасына 9,90 гектар жайылымдық жер қосылып, Сырдария елді мекенінің шекарасы 57,3 гектар болып өзгертілсін;
7) Қарақоңыр ауылдық округі Арыс елді мекенінің шекарасына 11,66 гектар жайылымдық жер қосылып, Арыс елді мекенінің шекарасы 65,76 гектар болып өзгертілсін;
8) Қарақоңыр ауылдық округі Қостүйін елді мекенінің шекарасына 16 гектар жайылымдық жер қосылып, Қостүйін елді мекенінің шекарасы 37,6 гектар болып өзгертілсін;
9) Қоғам ауылдық округі Мыңшұңқыр елді мекенінің шекарасына 147,73 гектар жайылымдық жер қосылып, Мыңшұңқыр елді мекенінің шекарасы 309,93 гектар болып өзгертілсін;
10) Қоғам ауылдық округі Талапты елді мекенінің шекарасына 49,03 гектар жайылымдық жер қосылып, Талапты елді мекенінің шекарасы 264,87 гектар болып өзгертілсін;

Об изменении границ населенных пунктов Отрарского района
Совместные постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 1 июля 2020 года № 156 и решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 24 июня 2020 года № 56/269-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 июля 2020 года № 5694
В соответствии с пунктами 15 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Отырарского района ПОСТАНОВИЛ и Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы согласно совместному предложению отдела земельных отношений Отырарского района и отдела строительства, архитектуры и градостроительства Отырарского района:
1) изменить границы населенного пункта Аккол на 181,6 гектар, включив в границы населенного пункта Акколь Балтакольского сельского округа 81,90 гектара пастбищных земель;
2) изменить границы населенного пункта Коксарай на 790,87 гектар, включив в границы населенного пункта Коксарай Коксарайского сельского округа 46,07 гектара пастбищных земель;
3) изменить границы населенного пункта Шенгельды на 162,02 гектар, включив в границы населенного пункта Шенгельды Коксарайского сельского округа 58,22 гектара пастбищных земель;
4) изменить границы населенного пункта Караконыр на 48,1 гектар, включив в границы населенного пункта Караконыр Караконырского сельского округа 32,60 гектара пастбищных земель;
5) изменить границы населенного пункта Бесторангыл на 37,79 гектар, включив в границы населенного пункта Бесторангыл Караконырского сельского округа 10,34 гектара пастбищных земель;
6) изменить границы населенного пункта Сырдарья на 57,3 гектар, включив в границы населенного пункта Сырдарья Караконырского сельского округа 9,90 гектара пастбищных земель;
7) изменить границы населенного пункта Арысь на 65,76 гектар, включив в границы населенного пункта Арысь Караконырского сельского округа 11,66 гектара пастбищных земель;
8) изменить границы населенного пункта Костуин на 37,6 гектар, включив в границы населенного пункта Костуин Караконырского сельского округа 16 гектара пастбищных земель;
9) изменить границы населенного пункта Мыншункур на 309,93 гектар, включив в границы населенного пункта Мыншункур Когамского сельского округа 147,73 гектара пастбищных земель;
10) изменить границы населенного пункта Талапты на 264,87 гектар, включив в границы населенного пункта Талапты Когамского сельского округа 49,03 гектара пастбищных земель;

11) Қоғам ауылдық округі Қоғам елді мекенінің шекарасына 106,64 гектар жайылымдық жер қосылып, Қоғам елді мекенінің шекарасы 396,74 гектар болып өзгертілсін;
12) Маяқұм ауылдық округі Бестам елді мекенінің шекарасына 31,9 гектар жайылымдық жер қосылып, Бестам елді мекенінің шекарасы 71,3 гектар болып өзгертілсін;
13) Талапты ауылдық округі Ынталы елді мекенінің шекарасына 38,6 гектар жайылымдық жер қосылып, Ынталы елді мекенінің шекарасы 126,9 гектар болып өзгертілсін;
2. "Отырар ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы біркелсен қаулы мен шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы біркелсен қаулы мен шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы біркелсен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының әкімі А. Жунисов
Отырар ауданының мәслихаты
сессиясының төрағасы Ж. Нуров
Отырар ауданының
мәслихатының хатшысы М. Манапов

11) изменить границы населенного пункта Когам на 396,74 гектар, включив в границы населенного пункта Когам Когамского сельского округа 106,64 гектара пастбищных земель;
12) изменить границы населенного пункта Бестам на 71,3 гектар, включив в границы населенного пункта Бестам Маякумского сельского округа 31,9 гектара пастбищных земель;
13) изменить границы населенного пункта Ынталы на 126,9 гектар, включив в границы населенного пункта Ынталы Талаптинского сельского округа 38,6 гектара пастбищных земель;
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Отрарского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе маслихата Отрарского района после его официального опубликования.
3. Совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Отырарского района А. Жунисов
Председатель сессии маслихата
Отрарского района Ж. Нуров
Секретарь маслихата
Отрарского района М. Манапов