Ақсукент ауылы (153, 149, 151, 150, 147, 152, 148)
І
1,5
Чапаев ауылы (148)
Ақсукент ауылы (204, 144, 145, 146, 143, 200, 120, 209)
ІІ
1,4
Ақсукент ауылы (202)
Қарасу ауылы. Қарасу ауылдық округі (066, 067, 065)
Қарабұлақ ауылы. Қарабұлақ ауылдық округі (038, 040, 043 ,045, 039, 044)
Манкент ауылы (052, 053)
Ақбұлақ ауылы. Ақбұлақ ауылдық округі (071, 072)
ІІІ
1,3
Көлкент ауылы. Көлкент ауылдық округі (009, 010)
Қасымбек Датқа ауылы. Қайнарбұлақ ауылдық округі (021, 020)
Асыларық ауылы (022)
Ошақты ауылы. (024)
Манкент ауылы. Манкент ауылдық округі (055)
Аққала ауылы. Манкент ауылдық округі (056)
Жібек жолы ауылы. Жібек жолы ауылдық округі (048)
ІV
1,2
Ақбастау ауылы. (064) Қарасу ауылдық округі
Ақбай ауылы. (062)
Айтеке би ауылы. (059, 195, 205)
Ынтымақ ауылы. (058)
Қарамұрт ауылы. Қарамұрт ауылдық округі (078, 077, 079)
Ақсуабад ауылы. Көлкент ауылдық округі (013)
Шіркін ауылы. Қайнарбұлақ ауылдық округі (023)
Низамабад ауылы. Қарамұрт ауылдық округі (080)
Қожақорған ауылы. Арыс ауылдық округі (036)
Нұржанқорған ауылы. (035)
V
1,1
Жаңатұрмыс а. Қарасу ауылдық округі (060)
Бескепе ауылы. (061)
Береке ауылы. (016)
Құтарыс ауылы. Құтарыс ауылдық округі (002)
Сихым ауылы. Жібек жолы ауылдық округі (049)
Машат ауылы. (047)
1,0
Шапырашты ауылы. Көлкент ауылдық округі (012)
Теспе ауылы. (008)
Қосбұлақ ауылы. (015)
Ханқорған ауылы. (014)
Жаңатұрмыс ауылы. (226)
Оразалиев ауылы. (011)
Таскешу ауылы. Қайнарбұлақ ауылдық округі (018)
Құрлық ауылы. (025)
Тоған ауылы. (027)
Сарыарық ауылы. (026)
Қызылжар ауылы. Құтарыс ауылдық округі (005)
Ақарыс ауылы. (003)
Оймауыт ауылы. (004)
Аймақтарға жататын ауылдық округтер атауы мен орам нөмірі
Аймақтар
Түзету коэффициенті
Манкент ауылдық округі (19-295-183)
І
1,5
Қарасу ауылдық округі (19-295-057)
Қарабұлақ ауылдық округі (19-295-034, 042)
Көлкент ауылдық округі (19-295-007)
ІІ
1,4
Арыс ауылдық округі (19-295-034)
Ақбұлақ ауылдық округі (19-295-068)
ІІІ
1,3
Қарамұрт ауылдық округі (19-295-076)
Жібек жолы ауылдық округі (19-295-046)
Құтарыс ауылдық округі (19-295-001)
ІV
1,2
Қайнарбұлақ ауылдық округі (19-295-017)
Ақбұлақ ауылдық округі. участок Айкөл, участок Аққала, участок Құрмашат
V
0,9
Манкент ауылдық округі участок Машат (19-295-051)
Қарасу ауылдық округі участок Құрмашат (19-295-182)
Төлеби ауданы (колхоз Ленина) (19-298-098)
0,8
Түлкібас ауданы участок Қайыршақты (19-300-129)
Участок Қайыршақты (19-300-130)
Участок Қайыршақты (19-300-131)
Участок Қайыршақты (19-300-132)
Участок Қайыршақты (19-300-133)
Қазығұрт ауданы (колхоз Ленина) (19-289-117)
Қазығұрт ауданы (19-289-118)

Село Аксукент (153,149,151,150,147,152,148)
І
1,5
Село Чапаев (148)
Село Аксукент (204,144,145,146,143,200,120,209)
ІІ
1,4
Село Аксукент (202)
Село Карасу Карасуский сельский округ (066,067,065)
Село Карабулак Карабулакский сельский округ (038,040,043,045,039,044)
Село Манкент (052,053)
Село Акбулак Акбулакский сельский округ (071,072)
ІІІ
1,3
Село Колкент Колкентский сельский округ (009,010)
Село Касымбек Датка Кайнарбулакский сельский округ (021,020)
Село Асыларык (022)
Село Ошакты (024)
Село Манкент Манкентский сельский округ (055)
Село Аккала Манкентский сельский округ (056)
Село Жибек жолы Жибек жолинский сельский округ (048)
ІV
1,2
Село Акбастау (064) Карасуский сельский округ
Село Акбай (062)
Село Айтеке би (059,195,205)
Село Ынтымақ (058)
Село Карамурт Карамуртский сельский округ (078,077,079)
Село Аксуабад Колкентский сельский округ (013)
Село Ширкин Кайнарбулакский сельский округ (023)
Село Низамабад Карамуртский сельский округ (080)
Село Кожакорган Арысский сельский округ (036)
Село Нуржанкорган (035)
V
1,1
Село Жанатурмыс а. Карасуский сельский округ (060)
Село Бескепе (061)
Село Береке (016)
Село Кутарыс Кутарысский сельский округ (002)
Село Сихым Жибек жолинский сельский округ (049)
Село Машат (047)
1,0
Село Шапырашты Колкентский сельский округ (012)
Село Теспе (008)
Село Косбулақ (015)
Село Ханқорган (014)
Село Жанатурмыс. (226)
Село Оразалиев (011)
Село Таскешу Кайнарбулакский сельский округ (018)
Село Курлык (025)
Село Тоган (027)
Село Сарыарык (026)
Село Кызылжар Кутарысский сельский округ (005)
Село Ақарыс (003)
Село Оймауыт (004)
Наименование сельских округов и номер квартала относящихся к зонам
Зоны
Поправочный коэффициент
Манкентский сельский округ (19-295-183)
І
1,5
Карасуский сельский округ (19-295-057)
Карабулакский сельский округ (19-295-034,042)
Колкентский сельский округ (19-295-007)
ІІ
1,4
Арысский сельский округ (19-295-034)
Акбулакский сельский округ (19-295-068)
ІІІ
1,3
Карамуртский сельский округ (19-295-076)
Жибек жолинский сельский округ (19-295-046)
Кутарысский сельский округ (19-295-001)
ІV
1,2
Кайнарбулакский сельский округ (19-295-017)
Акбулакский сельский округ участок Айкол, участок Аккала, участок Курмашат
V
0,9
Манкентский сельский округ участок Машат (19-295-051)
Карасуский сельский округ участок Курмашат (19-295-182)
Толебиский район (колхоз Ленина) (19-298-098)
0,8
Тюлькубаский район участок Кайыршакты (19-300-129)
Участок Кайыршакты (19-300-130)
Участок Кайыршакты (19-300-131)
Участок Кайыршакты (19-300-132)
Участок Кайыршакты (19-300-133)
Казыгуртский район (колхоз Ленина) (19-289-117)
Казыгуртский район (19-289-118)

Түлкібас ауданы участок Ирсу (19-300-134)
Участок Ирсу (19-300-136)

Тюлькубаский район участок Ирсу (19-300-134)
Участок Ирсу (19-300-136)