Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 51-312/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 53-325/VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 8 сәуірде № 5553 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 1) тармақшасына және Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 52-315/VI "Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 49-300/VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5506 тіркелген шешіміне сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 51-312/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5366 тіркелген, 2020 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 350 011 мың теңге;
салықтық түсімдер – 83 295 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 266 643 мың теңге;
2) шығындар – 366 130 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 119 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 119 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 119 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 51-312/VI "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2020-2022 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 31 марта 2020 года № 53-325/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 апреля 2020 года № 5553
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сайрамского районного маслихата от 11 марта 2020 года за № 52-315/VI "О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 18 декабря 2019 года № 49-300/VI о районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5506, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 51-312/VІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5366, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 350 011 тысяч тенге;
налоговые поступления – 83 295 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 73 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 266 643 тысяч тенге;
2) затраты – 366 130 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 119 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 119 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 16 119 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе 2020 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 073 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 073 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 073 мың теңге.".
21 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Манкент ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 84 446 мың" теңге;
салықтық түсімдер – 34 648 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 49 782 мың теңге;
2) шығындар – 95 547 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 101 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 101 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 101 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Сайрам аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 10 073 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 073 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 10 073 тысяч тенге.".
пункт 21 изложить в следующей редакции:
21. Утвердить бюджет Манкентского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 446 тысяч тенге;
налоговые поступления – 34 648 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 49 782 тысяч тенге;
2) затраты – 95 547 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетное кредитование – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -11 101 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 101 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 11 101 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Сайрамского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Сайрам аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы М. Ахматниязов
Мәслихат хатшысы Ж. Мұсаханұлы
Сайрам аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
31 наурыздағы № 53-325/VI
шешіміне 1-қосымша
Сайрам аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
30 желтоқсандағы № 51-312/VI
шешіміне 1-қосымша
Ақсукент ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты Сыныбы
Кіші сыныб
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
І. Кірістер

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сайрамского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М. Ахматниязов
Секретарь маслихата Ж. Мұсаханұлы
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 31 марта
2020 года № 53-325/VI
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 30 декабря
2019 года № 51-312/VІ
Бюджет Аксукентского сельского округа на 2020 год
Категория Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
І. Доходы

009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
620
011
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
1 900
3. Таза бюджеттiк кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1 419
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1 419
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Сомасы, мың теңге
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1 419
Сайрам аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
31 наурыздағы № 53-325/VI
шешіміне 3-қосымша
Сайрам аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
30 желтоқсандағы № 51-312/VI
шешіміне 7-қосымша
Арыс ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
І. Кірістер

009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
620
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 900
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Бюджетные кредиты
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Приобретение финансовых активов
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Поступление от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
- 1 419
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1 419
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Поступления займов
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Погашение займов
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Используемые остатки бюджетных средств
1 419
Приложение 3 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 31 марта
2020 года № 53-325/VI
Приложение 7 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 30 декабря
2019 года № 51-312/VІ
Бюджет Арыского сельского округа на 2020 год
Категория Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
І. Доходы