Сайрам ауданының жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифін белгілеу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 216 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 17 сәуірде № 5568 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабына және "Тұрақты маршруттар бойынша жолаушылар мен багажды тасымалдау жөнінде қызмет көрсетуге тарифтер есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 13 қазандағы № 614 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7297 тіркелген) сәйкес, Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам ауданы бойынша жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау маршрутының тарифі бір шақырымға 5,5 теңге көлемінде белгіленсін.
2. "Сайрам ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет Департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Шәріпбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі У. Садибеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Сайрам аудандық
мәслихатының хатшысы
____________ Ж.Мұсаханұлы
"___"__________2020 жыл

Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа Сайрамского района
Постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 16 апреля 2020 года № 216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 апреля 2020 года № 5568
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 октября 2011 года № 614 "Об утверждении Методики расчета тарифов на оказание услуг по перевозке пассажиров и багажа по регулярным маршрутам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7297) акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф в размере 5,5 тенге за один километр на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа по Сайрамскому району.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сайрамского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Шарипбекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района У. Садибеков
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Сайрамского
районного маслихата
____________ Ж.Мусаханулы
"___"__________2020 жыл