Атаусыз көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Қайнарбұлақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 142 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қазанда № 5859 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облысы ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Қайнарбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қайнарбұлақ ауылдық округінің Әсіларық, Қасымбек датқа, Ошақты және Шіркін елді мекендеріндегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Әсіларық елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Самал атауы;
2) Әсіларық елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Алмалы атауы;
3) Әсіларық елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Наурыз атауы;
4) Әсіларық елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Шуақ атауы;
5) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Құлагер атауы;
6) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге–Жаңа ел атауы;
7) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Өркендеу атауы;
8) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Мейірім атауы;
9) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Самұрық атауы;
10) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Қаратау атауы;
11) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Кеңдала атауы;
12) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Дария атауы;
13) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Көгершін атауы;
14) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Лашын атауы;
15) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Қыран атауы;
16) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Балдәурен атауы;
17) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Темірқазық атауы;
18) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Туған өлке атауы;
19) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Ақжайық атауы;
20) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Ақтілек атауы;
21) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Ұлағат атауы;
22) Қасымбек датқа елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге –Мөлдірбұлақ атауы;
23) Ошақты елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Жаңғыру атауы;
24) Ошақты елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Сағым атауы;

О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима Кайнарбулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 23 октября 2020 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 октября 2020 года № 5859
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 26 декабря 2019 года, аким Кайнарбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам населенных пунктов Асыларык, Касымбек датка, Ошакты и Ширкин Кайнарбулакского сельского округа следующие наименования:
1) безымянной улице населенного пункта Асыларык – наименование Самал;
2) безымянной улице населенного пункта Асыларык – наименование Алмалы;
3) безымянной улице населенного пункта Асыларык – наименование Наурыз;
4) безымянной улице населенного пункта Асыларык – наименование Шуақ;
5) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Құлагер;
6) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Жаңа ел;
7) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Өркендеу;
8) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Мейірім;
9) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Самұрық;
10) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Қаратау;
11) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Кеңдала;
12) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Дария;
13) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Көгершін;
14) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Лашын;
15) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Қыран;
16) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Балдәурен;
17) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Темірқазық;
18) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Туған өлке;
19) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Ақжайық;
20) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Ақтілек;
21) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Ұлағат;
22) безымянной улице населенного пункта Касымбек датка –наименование Мөлдірбұлақ;
23) безымянной улице населенного пункта Ошакты –наименование Жаңғыру;
24) безымянной улице населенного пункта Ошакты –наименование Сағым;

25) Шіркін елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Нұрлытаң атауы;
26) Шіркін елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Ұлар атауы;
27) Шіркін елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Қазыналы атауы;
28) Шіркін елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Болашақ атауы;
29) Шіркін елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Күншуақ атауы;
2. "Сайрам ауданының Қайнарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қайнарбұлақ ауылдық
округінің әкімі Р. Есполай

25) безымянной улице населенного пункта Ширкин – наименование Нұрлытаң;
26) безымянной улице населенного пункта Ширкин – наименование Ұлар;
27) безымянной улице населенного пункта Ширкин – наименование Қазыналы;
28) безымянной улице населенного пункта Ширкин – наименование Болашақ;
29) безымянной улице населенного пункта Ширкин – наименование Күншуақ;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кайнарбулакского
сельского округа Р. Есполай