Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 07 ақпандағы № 40 "Сарыағаш аудандық бюджетiнен қаржыландырылатын атқарушы органдардың қызметтiк куәлiктi беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекiту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 18 маусымдағы № 150 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 19 маусымда № 5662 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 07 ақпандағы № 40 "Сарыағаш аудандық бюджетiнен қаржыландырылатын атқарушы органдардың қызметтiк куәлiктi беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекiту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3994 тіркелген, 2017 жылғы 31 наурызда "Сарыағаш" газетінде және 2017 жылғы 30 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жаряланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Сарыағаш ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Сарыағаш ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы М.Доспуловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыағаш ауданының әкімі М. Отаршиев

О признании утратившим силу постановление акимата Сарыагашского района от 07 февраля 2017 года № 40 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения исполнительных органов финансируемых из Сарыагашского районного бюджета и его описание"
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 18 июня 2020 года № 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 июня 2020 года № 5662
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сарыагашского района от 07 февраля 2017 года № 40 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения исполнительных органов финансируемых из Сарыагашского районного бюджета и его описание" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3994, опубликованный в газете "Сарыагаш" 31 марта 2017 года и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 марта с 2017 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сарыагашского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Сарыагашского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района М.Доспулова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыагашского района М. Отаршиев