Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 46-417-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 маусымдағы № 52-450-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 30 маусымда № 5675 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/510-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5637 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш ауданының мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 46-417-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5347 тіркелген және 2020 жылы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 45 688 735 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 729 899 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 319 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 106 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 829 411 мың теңге;
2) шығындар – 45 814 051 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 228 472 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 278 355 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 883 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -353 788 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 353 788 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 278 355 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 884 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 125 317 мың теңге.".
2020 жылы облыстық бюджетке аудандық бюджеттен төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 59,4 пайыз мөлшерінде бөлу нормативі белгіленсін.

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 46-417-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 16 июня 2020 года № 52-450-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 июня 2020 года № 5675. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года за № 49/510-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5637, маслихат Сарыагашского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Сарыагашского района от 20 декабря 2019 года № 46-417-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5347 и опубликовано 10 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 688 735 тысяч тенге:
налоговые поступления –3 729 899 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54 319 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 106 тысяч тенге;
поступления трансфертов –41 829 411 тысяч тенге;
2) затраты –45 814 051 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 228 472 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 278 355 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 883 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -353 788 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 353 788 тысяч тенге:
поступления займов – 278 355 тысяч тенге;
погашение займов – 49 884 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 125 317 тысяч тенге.".
Установить на 2020 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 59,4 процентов в областной бюджет.

Көрсетілген шешімнің 1, 3 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, 2020 жылға ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлық ақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлық ақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
2. "Сарыағаш ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Сарыағаш ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Умирзаков
Сарыағаш аудандық
мәслихат хатшысы Б. Садыков
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
16 маусымдағы № 52-450-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
20 желтоқсандағы № 46-417-VI
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

Приложения - 1, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям - 1, 2 к настоящему решению.
Установить на 2020 год согласно пункта 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Сарыагашского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Сарыагашского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Умирзаков
Секретарь маслихата
Сарыагашского района Б. Садыков
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 16 июня
2020 года № 52-450-VI
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 20 декабря
2019 года № 46-417-VI
Районный бюджет на 2020 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование