Сарыағаш ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 шілдедегі № 169 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 53-462-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментіне 2020 жылғы 7 шілдеде № 5697 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш ауданының жер қатынастары бөлімі мен сәулет және қала құрылысы бөлімдерінің бірлескен ұсынысына сәйкес, елді мекендердің шекаралары өзгертілсін:
1) 83,24 гектар жер учаскесі Қабланбек ауылдық округі, Жаңаарық елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 177,39 гектар;
2) 39,98 гектар жер учаскесі Қабланбек ауылдық округі, Сіргелі (Чичерино) елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 123,67 гектар;
3) 15,30 гектар жер учаскесі Қабланбек ауылдық округі, Ақниет елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 102,15 гектар;
4) 100,74 гектар жер учаскесі Дербісек ауылдық округі, Дербісек елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 1108,15 гектар;
5) 17,92 гектар жер учаскесі Жемісті ауылдық округі, Тың елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 82,08 гектар;
6) 16,72 гектар жер учаскесі Қызылжар ауылдық округі, Жаскешу елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 136,22 гектар;
7) 68,29 гектар жер учаскесі Тегісшіл ауылдық округі, Тегісшіл елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 296,52 гектар;
8) 122,0 гектар жер учаскесі Құркелес ауылдық округі, Жылысу елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 206,55 гектар;
9) 92,30 гектар жер учаскесі Құркелес ауылдық округі, Алғабас елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 305,64 гектар;
10) 42,90 гектар жер учаскесі Жылға ауылдық округі, Шымырбай елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 2321,40 гектар;
11) 95,69 гектар жер учаскесі Жылға ауылдық округі, Қарақалпақ елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 2067,56 гектар;
12) 97,37 гектар жер учаскесі Жылға ауылдық округі, Шеңгелді елді мекенінің шегіне енгізіліп, жалпы ауданы 3213,33 гектар;

Об изменении границ населенных пунктов по Сарыагашскому району
Совместные постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 1 июля 2020 года № 169 и решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 25 июня 2020 года № 53-462-VI. Зарегистрированы Департаментом юстиции Туркестанской области 7 июля 2020 года № 5697
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВИЛ и Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенных пунктов согласно совместному предложению отдела земельных отношений и отдела архитектуры и градостроительства Сарыагашского района:
1) включить 83,24 гектар земельного участка в границы населенного пункта Жанаарык сельского округа Кабланбек, общая площадь на 177,39 гектар;
2) включить 39,98 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Сиргели (Чичерино) сельского округа Кабланбек, общая площадь на 123,67 гектар;
3) включить 15,30 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Акниет сельского округа Кабланбек, общая площадь на 102,15 гектар;
4) включить 100,74 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Дербисек сельского округа Дербисек, общая площадь на 1108,15 гектар;
5) включить 17,92 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Тын сельского округа Жемисти, общая площадь на 82,08 гектар;
6) включить 16,72 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Жаскешу сельского округа Кызылжар, общая площадь на 136,22 гектар;
7) включить 68,29 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Тегисшиль сельского округа Тегисшиль, общая площадь на 296,52 гектар;
8) включить 122,0 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Жылысу сельского округа Куркелес, общая площадь на 206,55 гектар;
9) включить 92,30 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Алгабас сельского округа Куркелес, общая площадь на 305,64 гектар;
10) включить 42,90 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Шымырбай сельского округа Жылга, общая площадь на 2321,40 гектар;
11) включить 95,69 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Каракалпак сельского округа Жылга, общая площадь на 2067,56 гектар;
12) включить 97,37 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Ченгельды сельского округа Жылга, общая площадь на 3213,33 гектар;

13) 240,90 гектар жер учаскесі Дарбаза ауылдық округі, Дарбаза елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 2958,80 гектар;
14) 57,66 гектар жер учаскесі Дарбаза ауылдық округі, Ердәуіт елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 240,84 гектар;
15) 55,10 гектар жер учаскесі Дарбаза ауылдық округі, Таскұдық елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 469,33 гектар;
16) 5,17 гектар жер учаскесі Дарбаза ауылдық округі, Құрықсай елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 196,0 гектар.
2. "Сарыағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы және шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы және шешімді Сарыағаш аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Отаршиев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Садыков

13) включить 240,90 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Дарбаза сельского округа Дарбаза, общая площадь на 2958,80 гектар;
14) включить 57,66 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Ердаут сельского округа Дарбаза, общая площадь на 240,84 гектар;
15) включить 55,10 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Таскудук сельского округа Дарбаза, общая площадь на 469,33 гектар;
16) включить 5,17 гектаров земельного участка в границы населенного пункта Курыксай сельского округа Дарбаза, общая площадь на 196,0 гектар.
2. Государственному учреждению "Аппарат Сарыагашского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Отаршиев
Секретарь районного маслихата Б. Садыков