"Сарыағаш ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Сарыағаш ауданы әкімінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 97 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 қарашадағы № 62 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қарашада № 5872 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш ауданы әкімінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 97 "Сарыағаш ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4768 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 14 қарашада электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
орыс тіліндегі № 639 сайлау учаскесіне өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді:
№ 643 сайлау учаскесіндегі "Шәмші гүлзары" деген сөз "Шәмші гүлзары көшесі" деген сөзбен ауыстырылсын:
орыс тіліндегі № 911 сайлау учаскесіне өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді.
2. "Сарыағаш ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Шамбуловқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыағаш ауданының әкімі М. Отаршиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сарыағаш аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ А.Жұмасай
"__" _________ 2020 жыл

О внесении изменений в решение акима Сарыагашского района от 31 октября 2018 года № 97 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыагашского района"
Решение акима Сарыагашского района Туркестанской области от 3 ноября 2020 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 ноября 2020 года № 5872
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Сарыагашского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сарыагашского района от 31 октября 2018 года № 97 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыагашского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4768, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 ноября 2018 года) следующее изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок № 639 "С.Исайлова" заменить словом "С.Исмаилова":
избирательный участок № 643 "бульвар Шамши" заменить словом "улица Шамши гульзари":
избирательный участок № 911 "улица бульвар Шамши" заменить словом "улица Шамши гульзари".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сарыагашского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сарыагашского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района А.Шамбулова.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыагашского района М. Отаршиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сарыагашской районной
территориальной избирательной комиссии
_______________ А.Жумасай
"__" ___________2020 года