Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 25 тамыздағы № 291 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 25 тамызда № 5760 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 117 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 26.04.2022 № 117 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Созақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Созақ ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қарашадағы № 311 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4289 тіркелген, 2017 жылғы 9 желтоқсанда "Созақ үні" газетінде және 2017 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Созақ ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Созақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Айдарбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Полатов
Созақ ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 25 тамыздағы
№ 291 қаулысына 1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Аудан атауы
Мектепке дейінгі мекемелердегі орын саны
Жергілікті бюджет есебінен
1
Созақ ауданы
3906
3906
Созақ ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 25 тамыздағы
№ 291 қаулысына 2-қосымша
Ата-ана төлемақысының мөлшері
Барлығы:
Күніне бір баланың шығыны, 3 жасқа дейін теңге (көп емес)

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 25 августа 2020 года № 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 25 августа 2020 года № 5760. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Туркестанской области от 26 апреля 2022 года № 117
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Туркестанской области от 26.04.2022 № 117 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 27 ноября 2017 года № 311 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4289, опубликовано 9 декабря 2017 года в газете "Созақ үні" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 декабря 2017 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Созакского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиций Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Созакского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Айдарбекова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Полатов
Приложение 1 к
постановлению акимата
Созакского района
25 августа 2020 года № 291
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование района
Количество мест в дошкольных организациях
За счет средств местного бюджета
1
Созакский район
3906
3906
Приложение 2 к
постановлению акимата
Созакского района
25 августа 2020 года № 291
Размер родительской платы
Всего:
Расходы на одного ребенка в день до 3 лет (не более), тенге

Күніне бір баланың шығыны, 3 жастан 7 жасқа дейін теңге (көп емес)
430,20
470,26
Ескертпе: Күніне бір балаға жас ерекшелігіне қарай кететін шығын. Нақты жұмыс күніне есептелген.

Расходы на одного ребенка в день от 3 до 7 лет (не более), тенге
430,20
470,26
Примечание: Затраты на одного ребенка в день в зависимости от возраста. Рассчитан на фактические рабочие дни.