Созақ ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 348 бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 8 қыркүйектегі № 315 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 9 қыркүйекте № 5788 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі мен Созақ ауданы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, елді мекендердің шекаралары өзгертілсін:
1) 232,42 гектар жер учаскесі Шолаққорған ауылдық округі, Жеткіншек елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 7460,04 гектар;
2) 35,30 гектар жер учаскесі Шолаққорған ауылдық округі, Балдысу елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 6187,95 гектар;
3) 961,79 гектар жер учаскесі Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 11576,69 гектар;
4) 24,60 гектар жер учаскесі Шолаққорған ауылдық округі, Абай елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 6796,62 гектар;
5) 43,70 гектар жер учаскесі Шолаққорған ауылдық округі, Қарабұлақ елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 3641,78 гектар;
6) 65,10 гектар жер учаскесі Жартытөбе ауылдық округі, Жартытөбе елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 1398,56 гектар;
7) 45,40 гектар жер учаскесі Жартытөбе ауылдық округі, Аққолтық елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 3518,27 гектар;
8) 39,40 гектар жер учаскесі Жартытөбе ауылдық округі, Бабаата елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 2853,93 гектар;
9) 149,13 гектар жер учаскесі Құмкент ауылдық округі, Құмкент елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 17389,53 гектар;
10) 39,84 гектар жер учаскесі Құмкент ауылдық округі, Қызылкөл елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 2438,44 гектар;
11) 29,46 гектар жер учаскесі Сызған ауылдық округі, Қайнар елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 6572,81 гектар;
12) 68,70 гектар жер учаскесі Сызған ауылдық округі, Қозмолдақ елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 2981,45 гектар;

Об изменении границ населенных пунктов по Созакскому району
Совместные решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 2 сентября 2020 года № 348 и постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 8 сентября 2020 года № 315. Зарегистрированы Департаментом юстиции Туркестанской области 9 сентября 2020 года № 5788
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Созакского района ПОСТАНОВИЛ и Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенных пунктов согласно совместному предложению отдела акимата земельных отношений и отдела акимата архитектуры и градостроительства Созакского района:
1) включить 232,42 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жеткиншек сельского округа Шолаккорган, общая площадь 7460,04 гектар;
2) включить 35,30 гектар земельного участка в границу населенного пункта Балдысу сельского округа Шолаккорган, общая площадь 6187,95 гектар;
3) включить 961,79 гектар земельного участка в границу населенного пункта Шолаккорган сельского округа Шолаккорган, общая площадь 11576,69 гектар;
4) включить 24,60 гектар земельного участка в границу населенного пункта Абай сельского округа Шолаккорган, общая площадь 6796,62 гектар;
5) включить 43,70 гектар земельного участка в границу населенного пункта Карабулак сельского округа Шолаккорган, общая площадь 3641,78 гектар;
6) включить 65,10 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жартытобе сельского округа Жартытобе, общая площадь 1398,56 гектар;
7) включить 45,40 гектар земельного участка в границу населенного пункта Акколтык сельского округа Жартытобе, общая площадь 3518,27 гектар;
8) включить 39,40 гектар земельного участка в границу населенного пункта Бабаата сельского округа Жартытобе, общая площадь 2853,93 гектар;
9) включить 149,13 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кумкент сельского округа Кумкент, общая площадь 17389,53 гектар;
10) включить 39,84 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кызылкол сельского округа Кумкент, общая площадь 2438,44 гектар;
11) включить 29,46 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кайнар сельского округа Сызган, общая площадь 6572,81 гектар;
12) включить 68,70 гектар земельного участка в границу населенного пункта Козмолдак сельского округа Сызган, общая площадь 2981,45 гектар;

13) 25,10 гектар жер учаскесі Сызған ауылдық округі, Сызған елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 6543,11 гектар;
14) 31,10 гектар жер учаскесі Сызған ауылдық округі, Басбұлақ елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 5929,36 гектар;
15) 36,01 гектар жер учаскесі Созақ ауылдық округі, Көктөбе елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 1949,07 гектар;
16) 18,78 гектар жер учаскесі Созақ ауылдық округі, Қақпансор елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 399,11гектар;
17) 256,81 гектар жер учаскесі Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 17066,86 гектар;
18) 37,37 гектар жер учаскесі Созақ ауылдық округі, Ыбырай елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 17300,97 гектар;
19) 50,96 гектар жер учаскесі Қарақұр ауылдық округі, Шаға елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 9634,07 гектар;
20) 23,67 гектар жер учаскесі Қарақұр ауылдық округі, Раң елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 10605,80 гектар;
21) 80,88 гектар жер учаскесі Қарақұр ауылдық округі, Қарақұр елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 11832,37 гектар;
22) 37,75 гектар жер учаскесі Қаратау ауылдық округі, Ақсүмбе елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 7079,17 гектар;
23) 48,38 гектар жер учаскесі Қаратау ауылдық округі, Бақырлы елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 17614,49 гектар;
24) 44,18 гектар жер учаскесі Қаратау ауылдық округі, Сарыжаз елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 6187,62 гектар;
25) 151,63 гектар жер учаскесі Жуантөбе ауылдық округі, Жуантөбе елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 32200,96 гектар;
26) 4,34 гектар жер учаскесі Жуантөбе ауылдық округі, Қоңыратарық елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 422,43 гектар;
27) 52,21 гектар жер учаскесі Тасты ауылдық округі, Тасты елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 12181,69 гектар;
28) 9,58 гектар жер учаскесі Тасты ауылдық округі, Қылти елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 2666,59 гектар;
29) 59,28 гектар жер учаскесі Шу ауылдық округі, Шу елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 13970,29 гектар.
2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы және шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

13) включить 25,10 гектар земельного участка в границу населенного пункта Сызган сельского округа Сызган, общая площадь 6543,11 гектар;
14) включить 31,10 гектар земельного участка в границу населенного пункта Басбулак сельского округа Сызган, общая площадь 5929,36 гектар;
15) включить 36,01 гектар земельного участка в границу населенного пункта Коктобе сельского округа Созак, общая площадь 1949,07 гектар;
16) включить 18,78 гектар земельного участка в границу населенного пункта Какпансор сельского округа Созак, общая площадь 399,11 гектар;
17) включить 256,81 гектар земельного участка в границу населенного пункта Созак сельского округа Созак, общая площадь 17066,86 гектар;
18) включить 37,37 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ыбырай сельского округа Созак, общая площадь 17300,97 гектар;
19) включить 50,96 гектар земельного участка в границу населенного пункта Шага сельского округа Каракур, общая площадь 9634,07 гектар;
20) включить 23,67 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ран сельского округа Каракур, общая площадь 10605,80 гектар;
21) включить 80,88 гектар земельного участка в границу населенного пункта Каракур сельского округа Каракур, общая площадь 11832,37 гектар;
22) включить 37,75 гектар земельного участка в границу населенного пункта Аксумбе сельского округа Каратау, общая площадь 7079,17 гектар;
23) включить 48,38 гектар земельного участка в границу населенного пункта Бакырлы сельского округа Каратау, общая площадь 17614,49 гектар;
24) включить 44,18 гектар земельного участка в границу населенного пункта Сарыжаз сельского округа Каратау, общая площадь 6187,62 гектар;
25) включить 151,63 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жуантобе сельского округа Жуантобе, общая площадь 32200,96 гектар;
26) включить 4,34 гектар земельного участка в границу населенного пункта Коныратарык сельского округа Жуантобе, общая площадь 422,43 гектар;
27) включить 52,21 гектар земельного участка в границу населенного пункта Тасты сельского округа Тасты, общая площадь 12181,69 гектар;
28) включить 9,58 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кылти сельского округа Тасты, общая площадь 2666,59 гектар;
29) включить 59,28 гектар земельного участка в границу населенного пункта Шу сельского округа Шу, общая площадь 13970,29 гектар.
2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы және шешімді Созақ аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Полатов
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы І. Омар
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Байғараев

2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Полатов
Председатель сессии
районного маслихата І. Омар
Секретарь районного маслихата Б. Байғараев