Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 295 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қарашадағы № 359 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 3 желтоқсанда № 5927 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 295 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5351 тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 68 266 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 793 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 41 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 66 432 мың теңге;
2) шығындар – 69 768 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерімен сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 502 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 502 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 502 мың теңге.".
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Қарақұр ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 7-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 86 539 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 261 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 675 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 82 603 мың теңге;
2) шығындар – 87 618 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 295 "О бюджете сельских округов и поселков на 2020-2022 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 25 ноября 2020 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 декабря 2020 года № 5927. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 295 "О бюджете сельских округов и поселков на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5351, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2020-2022 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 266 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 793 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 66 432 тысяч тенге;
2) затраты – 69 768 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 502 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 502 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 502 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Каракур на 2020-2022 годы согласно приложению 7 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 539 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 261 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 675 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 82 603 тысяч тенге;
2) затраты – 87 618 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 079 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 079 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 079 мың теңге.".
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қаратау ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 10-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 71 246 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 029 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 59 217 мың теңге;
2) шығындар – 72 658 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 412 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 412 мың теңге.".
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Құмкент ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 13-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 94 030 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 132 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 ;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 91 898 мың теңге;
2) шығындар – 94 738 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 708 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 708 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 708 мың теңге.".
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
11. Созақ ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 16-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 171 409 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 780 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 070 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 161 559 мың теңге;
2) шығындар – 173 015 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 079 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 079 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 079 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Каратау на 2020-2022 годы согласно приложению 10 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 246 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 59 217 тысяч тенге;
2) затраты – 72 658 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 412 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 412 тысяч тенге.".
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа Кумкент на 2020-2022 годы согласно приложению 13 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 030 тысяч тенге:
налоговые поступления –2 132 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 91 898 тысяч тенге;
2) затраты – 94 738 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -708 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –708 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 708 тысяч тенге.".
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Созак на 2020-2022 годы согласно приложению 16 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах
1) доходы – 171 409 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 780 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 070 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 161 559 тысяч тенге;
2) затраты – 173 015 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

2) шығындар – 184 686 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 781 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 781 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 781 мың теңге.".
21 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Таукент кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 31-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 321 010 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 27 832 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 708 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 292 470 мың теңге;
2) шығындар – 326 229 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 219 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 219 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 219 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.

2) затраты – 184 686 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 781 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 781 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1 781 тысяч тенге.".
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. Утвердить бюджет поселка Таукент на 2020-2022 годы согласно приложению 31 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 321 010 тысяч тенге:
налоговые поступления – 27 832 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 708 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 292 470 тысяч тенге;
2) затраты – 326 229 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 219 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов –0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 219 тысяч тенге.".
Приложения 4, 7, 10, 13, 16, 2225, 28 и 31 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.