Төлеби ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 135 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 23 сәуірде № 5577 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9), тармақшаларына сәйкес Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Төлеби ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 07 маусымдағы № 356 "Төлеби ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5084 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 01 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. "Төлеби ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Толебийского района
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 23 апреля 2020 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 23 апреля 2020 года № 5577
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.
4. Признать утратившим силу постановления акимата Толебийского района от 07 июня 2019 года № 356 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Толебийского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 5084, в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 01 июля 2019 года).
5. Государственному учреждению "Аппарат акима Толебийского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары С. Дүйсебаевқа жүктелсiн.
7. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төлеби ауданының әкім Б. Омарбеков
Төлеби ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 23 сәуірдегі
№ 135 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Толебийского района после его официального опубликования.
6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Толебийского района С.Дуйсебаева.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Толебийского района Б. Омарбеков
Приложение 1 к
постановлению акимата
Толебийского района
от 23 апреля 2020 года № 135
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 11.12.2020 № 421 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
Төлеби аудандық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жарық жол" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
54
1,8
1
2
Төлеби аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Төлеби аудандық "Саябақтары" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
63
1,6
1
Төлеби ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 23 сәуірдегі
№ 135 қаулысына 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 11.12.2020 № 421 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
"Балмуздақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
122
0,8
1
2
Төлеби аудандық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Ленгір су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
106
0,9
1
3
Жеке кәсіпкер "Сахова Б.А."
28
3,6
1
Төлеби ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 23 сәуірдегі
№ 135 қаулысына 3-қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 11.12.2020 № 421 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері(% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
303
0,3
1
2
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Толебийского района Туркестанской области от 11.12.2020 № 421 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников )
Количество рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации
1
Коммунальное государственное учреждение "Жарык жол" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Толебийского района
54
1,8
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Саябактары" отдела культуры и развития языков Толебийского района
63
1,6
1
Приложение 2 к
постановлению акимата
Толебийского района
от 23 апреля 2020 года № 135
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Толебийского района Туркестанской области от 11.12.2020 № 421 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников )
Количество рабочих мест для лиц освобожденных из мест лишения свободы
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Балмуздак"
122
0,8
1
2
Государственное коммунальное предприятие "Ленгир су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирских перевозок и автомобильных дорог акимата Толебийского района
106
0,9
1
3
Индивидуальный предприниматель "Сахова Б.А."
28
3,6
1
Приложение 3 к
постановлению акимата
Толебийского района
от 23 апреля 2020 года № 135
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Сноска. Приложение 3 - в редакции постановления акимата Толебийского района Туркестанской области от 11.12.2020 № 421 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Списоч ная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников )
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ленгерская городская больница" управления здравоохранения Туркестанской области
303
0,3
1
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ленгерская городская поликлиника" управления здравоохранения Туркестанской области