Төтенше жағдай жариялау туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № 05 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 5620 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімінің 2020 жылғы 18 қарашадағы № 09 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімінің 18.11.2020 № 09 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына және төтенше жағдайлардың алдын алу және жою бойынша аудандық комиссия отырысының 2020 жылғы 14 мамырдағы № 5 хаттамасына сәйкес, Төлеби ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Төлеби ауданында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Төлеби ауданы әкімінің орынбасары Л.Серикбаев тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. "Төлеби ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімнің Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төлеби ауданының әкім Б. Омарбеков

Об объявлении чрезвычайной ситуации
Решение акима Толебийского района Туркестанской области от 15 мая 2020 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 мая 2020 года № 5620. Утратило силу решением акима Толебийского района Туркестанской области от 18 ноября 2020 года № 09
Сноска. Утратило силу решением акима Толебийского района Туркестанской области от 18.11.2020 № 09 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 14 мая 2020 года № 5, аким Толебийского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба в Толебийском районе.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Толебийского района Л.Серикбаева и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Толебийского района" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Толебийского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Толебийского района Б. Омарбеков