2020 жылға мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құнын бекіту туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 11 тамыздағы № 235 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 11 тамызда № 5748 болып тiркелдi. Қаулының қолданыста болу мерзімі 2020 жылдың 31 желтоқсанына дейін
ЗҚАИ-ның ескерпесі!
Қаулының қолданыста болу мерзімі – 31.12.2020 дейін (қаулының 6-т.).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабы және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағы 4-1) тармақшасына, 62 бабының 6 тармағына сәйкес Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Төлеби ауданы әкімінің 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 527 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4384 тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Төлеби ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Дүйсебаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Об утверждении государственного образовательного заказа по дошкольному воспитанию и обучению, средней стоимости затрат на одного воспитанника в месяц на 2020 год
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 11 августа 2020 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 августа 2020 года № 5748. Срок действия постановления - до 31 декабря 2020 года
Примечание ИЗПИ.
Срок действия постановления – до 31.12.2020 (п 6 постановления).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4-1) пункта 4 статьи 6, 6 пункта статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Об утверждении государственного образовательного заказа по дошкольному воспитанию и обучению, средней стоимости затрат на одного воспитанника в месяц на 2020 год согласно приложению 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акима Толебийского района от 26 декабря 2017 года № 527 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4384, в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2018 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Толебийского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Толебийского района после его официального опубликования.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Толебийского района С.Дуйсебаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.