Төлеби ауданы әкімінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № 05 "Төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімінің 2020 жылғы 18 қарашадағы № 09 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қарашада № 5896 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына сәйкес және Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2020 жылдың 5 қарашадағы № 13 хаттамасы негізінде, Төлеби ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Төлеби ауданы әкімінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № 05 "Төтенше жағдай жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5620 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 19 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Төлеби ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Төлеби ауданының әкім Б. Омарбеков

О признании утратившим силу решения акима Толебийского района от 15 мая 2020 года № 05 "Об объявлении чрезвычайной ситуации"
Решение акима Толебийского района Туркестанской области от 18 ноября 2020 года № 09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 ноября 2020 года № 5896
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите" и на основании протокола заседания комиссии по предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Толебийского района Туркестанской области от 5 ноября 2020 года № 13, аким Толебийского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Толебийского района от 15 мая 2020 года № 05 "Об объявлении чрезвычайной ситуации" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5620, опубликовано 19 мая 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Толебийского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Толебийского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Толебийского района Б. Омарбеков