Төлеби ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 30 қарашадағы № 399 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 30 қарашада № 5923 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 29 қарашадағы № 785 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 29.11.2023 № 785 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6 тармағының бірінші абзацына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 бұйрығымен бекітілген Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 тіркелген) Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төлеби ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Төлеби ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.

Об утверждении коэффициента зонирования в Толебийском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 30 ноября 2020 года № 399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 ноября 2020 года № 5923. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Туркестанской области от 29 ноября 2023 года № 785
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Туркестанской области от 29.11.2023 № 785 (вводится в действие с 01.01.2024).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии первого абзаца пункта 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и Методикой расчета коэффициента зонирования утвержденной приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан 12 ноября 2018 года № 475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17847), акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования в Толебийском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Толебийского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Толебийского района.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Серікбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жариялануға жатады және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төлеби ауданының әкім Б. Омарбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Төлеби ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ С. Ердыкаликов
"____" ________ 2020 жыл
Төлеби ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
30 қарашадағы № 399
қаулысына қосымша
Төлеби ауданы бойынша салық салу мақсатында кәсіпкерлік қызметте қолданылмайтын жеке тұлғалардың жылжымайтын мүлік объектілерінің құнын есептеу кезінде қолданылатын аймаққа бөлу коэффициенті
Елді мекен атауы
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Аққұм ауылдық округі
2
Аққұм

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Серикбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Толебийского района Б. Омарбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление
государственных доходов по
Толебийскому району"
__________________С. Ердыкаликов
"____" __________ 2020 год
Приложение к постановлению
Толебийского районного
акима от 30 ноября
2020 года № 399
Коэффициент зонирования для определения стоимости недвижимого имущества физических лиц для целей налогообложения, не используемого в предпринимательской деятельности по Толебийскому району
Наименование населенного пункта
Коэффициент зонирования
1
Аккумский сельский округ
2
Аккум