"Түлкібас ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Түлкібас ауданы әкімінің 2020 жылғы 17 наурыздағы № 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 маусымдағы № 10 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 1 шілдеде № 5677 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес Түлкібас ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас ауданы әкімінің 2020 жылғы 17 наурыздағы № 4 "Түлкібас ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5499 тіркелген, 2020 жылы 27 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімінің қосымшасының орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. "Түлкібас ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түлкібас ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Байғұт
"КЕЛІСІЛДІ"
Түлкібас аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
____________________К.Ахметов
"____" ___________ 2020 жыл

О внесении изменений в решение акима Тюлькубасского района от 17 марта 2020 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Тюлькубасского района"
Решение акима Тюлькубасского района Туркестанской области от 30 июня 2020 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 1 июля 2020 года № 5677
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Тюлькубасского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Тюлькубасского района от 17 марта 2020 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Тюлькубасского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5499, опубликовано 27 марта 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в приложении к решению слово "разьездов" заменить словом "Разъездов", текст на казахском языке не меняется;
в приложении к решению слово "часток" заменить словом "участок", текст на казахском языке не меняется.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Тюлькубасского района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Байғұт
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Тюлькубасского района
____________________К.Ахметов
"____" ___________ 2020 года