Түлкібас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/1-06 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 55/1-06 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 5696 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/510-VІ "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5637 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/1-06 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5346 тіркелген, 2020 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 23118241 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2296182 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 21900 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 72697 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 20727462 мың теңге;
2) шығындар – 23278310 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -17350 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7953 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25303 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 142719 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 142719 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 7953 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25303 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 160069 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түлкібас аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 18 декабря 2019 года № 48/1-06 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 15 июня 2020 года № 55/1-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 7 июля 2020 года № 5696. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 49/510-VІ "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5637, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 18 декабря 2019 года № 48/1-06 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5346, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23118241 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2296182 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21900 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 72697 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20727462 тысяч тенге;
2) затраты – 23278310 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -17350 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7953 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25303 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -142719 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 142719 тысяч тенге:
поступление займов – 7953 тысяч тенге;
погашение займов – 25303 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 160069 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Тюлькубасского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түлкібас аудандық мәслихатының аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сейсенбаев
Түлкібас аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
15 маусымдағы № 55/1-06
шешіміне 1-қосымша
Түлкібас аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
18 желтоқсандағы № 48/1-06
шешіміне 1-қосымша
Түлкібас ауданының 2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Тюлькубасского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Тюлькубасского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Секретарь районного маслихата С. Сейсенбаев
Приложение 1
к решению Тюлькубасского
районного маслихата
от 15 июня 2020 года № 55/1-06
Приложение 1
к решению Тюлькубасского
районного маслихата
от 18 декабря 2019 года № 48/1-06
Тюлькубасский районный бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

19 651
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
208 079
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
27 331
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
994
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
451 381
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 229 753
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 167 788
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 167 788
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 167 788
2
Әлеуметтiк көмек
972 070
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
972 070
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
457 182
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 269
006
Тұрғын үйге көмегін көрсету
1 771
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
108 594
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 683
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
123 886
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
176 539
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
74 146
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
89 895
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
89 895
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 218
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 077
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12 600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

19 651
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
208 079
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27 331
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
994
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
451 381
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 229 753
1
Социальное обеспечение
1 167 788
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 167 788
005
Государственная адресная социальная помощь
1 167 788
2
Социальная помощь
972 070
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
972 070
002
Программа занятости
457 182
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 269
006
Оказание жилищной помощи
1 771
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
108 594
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 683
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
123 886
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
176 539
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
74 146
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
89 895
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
89 895
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74 218
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 077
021
Капитальные расходы государственного органа
2 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
12 600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство