2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 313 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 6002 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2021 год
Постановление акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 31 декабря 2020 года № 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 31 декабря 2020 года № 6002. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.

Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына және Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13898), акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. 2021 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. 2021 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2021 год согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2021 год согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2021 год согласно приложению 3.

4. "Түлкібас ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

4. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік салалар бойынша орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Байғұт
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 313 қаулысына 1-қосымша
2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскер- лердің тізімдік санынан)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"SAS-TOBE TECHNOLOGIES (САС-ТОБЕ ТЕХНОЛОДЖИС)" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
333
1
3
2.
"Ақсу-Жабағылы" оңалту сауықтыру кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
120
1
1
Барлығы:
453
4
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 313 қаулысына 2-қосымша
2021 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердіңтізімдік саны
Квотаның мөлшері (%жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарыныңсаны
1.
"SAS-TOBE TECHNOLOGIES (САС-ТОБЕ ТЕХНОЛОДЖИС)" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
333
1
3
2.
"Ақсу-Жабағылы" оңалту сауықтыру кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
120
1
1
Барлығы:
453
4
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 313 қаулысына 3-қосымша
2021 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердіңтізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердіңтізімдік санынан)
Ата-анасынанкәмелеттікжасқатолғанғадейінайырылғаннемесеата-анасыныңқамқорлығынсызқалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастарқатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"SAS-TOBE TECHNOLOGIES (САС-ТОБЕ ТЕХНОЛОДЖИС)" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
333
1
3
2.
"Ақсу-Жабағылы" оңалту сауықтыру кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
120
1
1
Барлығы:
453
4

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
6. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким района Н. Байғұт
Приложение 1
к постановлению акимата
Тюлькубасского района
от 31 декабря 2020 года
№ 313
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "SAS-TOBE TECHNOLOGIES (САС-ТОБЕ ТЕХНОЛОДЖИС)"
333
1
3
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Реабилитационно-оздоровительный комплекс Аксу-Жабаглы"
120
1
1
Всего:
453
4
Приложение 2
к постановлению акимата
Тюлькубасского района
от 31 декабря 2020 года
№ 313
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "SAS-TOBETECHNOLOGIES (САС-ТОБЕ ТЕХНОЛОДЖИС)"
333
1
3
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Реабилитационно-оздоровительный комплекс Аксу-Жабаглы"
120
1
1
Всего:
453
4
Приложение 3
к постановлению акимата
Тюлькубасского района
от 31 декабря 2020 года
№ 313
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "SAS-TOBETECHNOLOGIES (САС-ТОБЕ ТЕХНОЛОДЖИС)"
333
1
3
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Реабилитационно-оздоровительный комплекс Аксу-Жабаглы"
120
1
1
Всего:
453
4