Келтемашат ауылдық округі, Сеславино ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Келтемашат ауылдық округ әкімінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № 8 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 5616 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Келтемашат ауылдық округ әкімінің 2020 жылғы 10 тамыздағы № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Келтемашат ауылдық округ әкімінің 10.08.2020 № 18 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 7-1/86 "Шектеу іс-шараларын және карантинді белгілеу немесе алып тастау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 10414 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Түлкібас ауданы, Келтемашат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құтыру ауруы шығуына байланысты Түлкібас ауданы, Келтемашат ауылдық округінде орналасқан Сеславино ауылының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Келтемашат ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Түлкібас ауданы әкімдігінің
Келтемашат ауылдық округ әкімі С. Камбарбеков

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Сеславино Кельтемашатского сельского округа
Решение акима Кельтемашатского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 15 мая 2020 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 мая 2020 года № 5616. Утратило силу решением акима Кельтемашатского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 10 августа 2020 года № 18
Сноска. Утратило силу решением акима Кельтемашатского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 10.08.2020 № 18 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года № 7-1/86 "Об утверждении Правил установления или снятия ограничительных мероприятий и карантина" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10414), аким Кельтемашатского сельского округа Тюлькубасского района РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бешенства, установить ограничительные мероприятия на территории села Сеславино, расположенного в Кельтемашатском сельском округе Тюлькубасского района.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Кельтемашатского сельского округа акимата Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кельтемашатского сельского
округа акимата Тюлькубасского района С. Камбарбеков