Шардара аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 52-320-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 наурыздағы № 54-340-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 5 наурызда № 5467 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 46/490-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5443 тіркелген шешіміне сәйкес, Шардара ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 52-320-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5317 тіркелген және 2019 жылғы 30 желтоқсанында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 20 650 922 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 263 252 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 8 586 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 171 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 17 349 913 мың теңге;
2) шығындар – 20 711 646 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4 906 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 906 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 65 630 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65 630 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15 906 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 60 724 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шардара ауданы мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 52-320-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 3 марта 2020 года № 54-340-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 5 марта 2020 года № 5467
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 21 февраля 2020 года № 46/490-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5443, маслихат Шардаринского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 52-320-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5317 и опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 650 922 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 263 252 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 586 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29 171 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 349 913 тысяч тенге;
2) затраты – 20 711 646 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 906 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 906 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 65 630 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65 630 тысяч тенге:
поступление займов – 15 906 тысяч тенге;
погашение займов – 11 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 60 724 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Шардаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шардара ауданы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шардара ауданы мәслихат аппаратының басшысы Р.Бекмуратовқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы З. Талбидин
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Муталиев
Шардара аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
3 наурыздағы
№ 54-340-VI шешіміне
1 қосымша
Шардара аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
20 желтоқсандағы
№ 52-320-VІ шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шардаринского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Шардаринского районного маслихата Бекмуратову Р.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии З. Талбидин
Секретарь районного маслихата Б. Муталиев
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района от 3 марта
2020 года № 54-340-VI
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района от 20 декабря
2019 года № 52-320-VІ
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3