Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 26-146-VI "2020-2022 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 30-161-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 6 сәуірде № 5546 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 29-156-VI "Жетісай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 25-142-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5485 тіркелген шешіміне сәйкес, Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 26-146-VI "2020-2022 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5362 тіркелген, 2020 жылғы 7 ақпандағы "Жаңа Жетісай" газетінде және 2020 жылғы 25 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 409 739 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 101 759 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 320 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 1 307 980 мың теңге;
2) шығындар – 1 430 359 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 20 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 620 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 620 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 9 января 2020 года № 26-146-VI "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 31 марта 2020 года № 30-161-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 апреля 2020 года № 5546. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жетысайского районного маслихата от 12 марта 2020 года № 29-156-VI "О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 25-142-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5485, Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата от 9 января 2020 года № 26-146-VI "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5362, опубликовано 7 февраля 2020 года в газете "Жаңа Жетісай" и 25 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числена 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 409 739 тысяч тенге:
налоговые поступления – 101 759 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 307 980 тысяч тенге;
2) затраты – 1 430 359 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 20 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 620 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 20 620 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Жана ауыл на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числена 2020 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 322 427 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 10 540 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 311 887 мың теңге;
2) шығындар – 327 267 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 840 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 840 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 840 мың теңге.".
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Жылы су ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 329 776 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 458 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 321 318 мың теңге;
2) шығындар – 333 063 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 287 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 287 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 287 мың теңге.".
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Қазыбек би ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 439 623 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 220 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 428 403 мың теңге;
2) шығындар – 441 822 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 199 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 199 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 199 мың теңге.".
8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Қарақай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

1) доходы – 322 427 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 540 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 311 887 тысяч тенге;
2) затраты – 327 267 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 840 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 840 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 840 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жылы су 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числена 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 329 776 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 458 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 321 318 тысяч тенге;
2) затраты – 333 063 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 287 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 287 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 287 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Казыбек би на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числена 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 439 623 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 220 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 441 822 тысяч тенге;
2) затраты – 441 822 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 199 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 199 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 199 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Каракай на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числена 2020 год в следующих объемах:

Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жетісай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Жетісай аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Жетысайского районного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Жетысайского районного маслихата после его официального опубликования.