Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмiнiң 2020 жылғы 13 мамырдағы № 05 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 13 мамырда № 5614 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмiнiң 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмiнiң 20.12.2022 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына және төтенше жағдайлардың алдын алу және жою бойынша аудандық комиссия отырысының 2020 жылғы 13 мамырдағы № 2 хаттамасына сәйкес, Жетісай ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Түркістан облысы Жетісай ауданы Атамекен ауылдық округі, Қоғалы елді мекеніне, Жылы су ауылдық округі Мырзашоқы, Сейфуллин елді мекендерінде жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Жетісай ауданы әкімінің орынбасары А.Маханбетов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. "Жетісай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімнің Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Бейсенбаев

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима Жетысайского района Туркестанской области от 13 мая 2020 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 мая 2020 года № 5614. Утратило силу решением акима Жетысайского района Туркестанской области от 20 декабря 2022 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Жетысайского района Туркестанской области от 20.12.2022 № 5 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 13 мая 2020 года № 2, аким Жетысайского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба в населенных пунктах Когалы, Атамекенского сельского округа, в населенных пунктах Мырзашокы, Сейфуллин, Жылысуского сельского округа Жетысайского района Туркестанской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Жетысайского района А.Маханбетова и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Жетысайского района" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Бейсенбаев