Жетісай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 25-142-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 39-203-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 5955 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/556-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5946 тіркелген шешіміне сәйкес Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 25-142-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5331 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда "Жаңа Жетісай" газетінде және 2020 жылы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 41 631 634 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 601 678 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 922 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 562 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 972 472 мың теңге;
2) шығындар – 41 635 986 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 187 814 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 316 025 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 128 211 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -192 166 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 192 166 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 316 025 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 128 211 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 352 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 25-142-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 15 декабря 2020 года № 39-203-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 декабря 2020 года № 5955. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/556-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5946, Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 25-142-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5331, опубликовано 17 января 2020 года в газете "Жаңа Жетісай" и 5 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жетысайского района на 2020-2022 годы, согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 631 634 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 601 678 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 922 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 562 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 972 472 тысяч тенге;
2) затраты – 41 635 986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 187 814 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 316 025 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128 211 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) Дефицит (профицит) бюджета – - 192 166 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета –192 166 тысяч тенге:
поступления займов – 316 025 тысяч тенге;
погашение займов – 128 211 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 352 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Жетісай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Жетісай аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат Жетысайского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Жетысайского районного маслихата после его официального опубликования.

20 953
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 953
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
9
Басқалар
858 568
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
0
043
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 470
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8 470
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
557 228
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
557 228
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
292 870
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
260 412
071
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
32 458
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
0
14
Борышқа қызмет көрсету
844
1
Борышқа қызмет көрсету
844
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
844
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
844
15
Трансферттер
5 111 933
1
Трансферттер
5 111 933
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 111 933
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
86 248
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

20 953
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
20 953
003
Поддержка предпринимательской деятельности
0
004
Капитальные расходы государственного органа
0
9
Прочие
858 568
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
0
043
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 470
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8 470
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
557 228
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
557 228
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
292 870
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
260 412
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
32 458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
0
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0
14
Обслуживание долга
844
1
Обслуживание долга
844
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
844
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
844
15
Трансферты
5 111 933
1
Трансферты
5 111 933
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 111 933
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
86 248
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства