Жетісай ауданының Жаңа ауыл ауылдық округі, Жаңа ауыл елді мекені Мамыт ата көшесінен Байқоңыр, Достар, Ұлы Жібек жолы көшелеріне дейінгі аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы Жаңа ауыл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 11 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 5379 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданы Жаңа ауыл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 34 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданы Жаңа ауыл ауылдық округі әкімінің 27.03.2020 № 34 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жетісай аудандық аумақтық инспекция басшысының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 02-03/8 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Жетісай ауданының Жаңа ауыл ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тексеруге өткізілген бір бас иттің бас миының сынамасынан "Құтырық" ауруына оң нәтиже көрсетуіне байланысты, Жаңа ауыл ауылдық округі Жаңа ауыл елді мекені, Мамыт ата көшесінен батысқа қарай Байқоңыр, Достар, Ұлы Жібек жолы көшелеріне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Жаңа ауыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешім Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңа ауыл ауылдық округі әкімі Н. Бахтияров

Об установлении ограничительных мероприятий на территории от улице Мамыт ата до улицы Байконура, Достара и Улы Жибек жолы населенного пункта Жана ауыл, сельского округа Жана ауыл Жетысайского района
Решение акима сельского округа Жана ауыл Жетысайского района Туркестанской области от 20 января 2020 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 января 2020 года № 5379. Утратило силу решением акима сельского округа Жана ауыл Жетысайского района Туркестанской области от 27 марта 2020 года № 34
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Жана ауыл Жетысайского района Туркестанской области от 27.03.2020 № 34 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии", и на основании представления руководителя Жетысайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 января 2020 года за № 02-03/8 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким сельского округа Жана ауыл РЕШИЛ:
1. Установить ограничительных мероприятия на территории к западу от улице Мамыт ата до улицы Байконура, Достара и Улы Жибек жолы населенного пункта Жана ауыл, сельского округа Жана ауыл в связи с положительным результатом болезни "Бешенства" у проверенного образца головного мозга одного из собаки.
2. Государственному учреждения "Аппарат акима сельского округа Жана ауыл" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жана ауыл Н.Бахтияров