Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы Мақталы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 06 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 6 ақпанда № 5404 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Жетісай ауданы Мақталы ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақталы ауылдық округіндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Чехов елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Ырысты атауы;
2) Алтынсарин елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Жемісті атауы;
3) Дархан елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Алатау атауы;
4) Дархан елді мекені атауы жоқ көшеге - Отан атауы;
5) Дархан елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Наурыз атауы;
6) Сарқырама елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Егемен атауы;
7) Жібек жолы елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Нұрлы жол атауы;
8) Жайлаукөл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Еңбекші атауы;
9) Шолпанқұдық елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Тәуелсіздік атауы;
10) Алмалы елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Жетіқазына атауы;
2. "Мақталы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақталы ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушысы М. Абдумажитов

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Макталы Жетысайского района Туркестанской области от 6 февраля 2020 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 февраля 2020 года № 5404
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 26 декабря 2019 года, аким сельского округа Макталы Жетысайского района РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Макталы следующие наименования:
1) безымянной улице в населенном пункте Чехов - наименование Ырысты;
2) безымянной улице в населенном пункте Алтынсарин - наименование Жемисти;
3) безымянной улице в населенном пункте Дархан - наименование Алатау;
4) безымянной улице в населенном пункте Дархан - наименование Отан;
5) безымянной улице в населенном пункте Дархан - наименование Наурыз;
6) безымянной улице в населенном пункте Саркырама - наименование Егемен;
7) безымянной улице в населенном пункте Жибек жолы - наименование Нурлы жол;
8) безымянной улице в населенном пункте Жайлаукол - наименование Енбекши;
9) безымянной улице в населенном пункте Шолпанкудык - наименование Тауелсиздик;
10) безымянной улице в населенном пункте Алмалы - наименование Жетиказына;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Макталы" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республикии Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
аким сельского округа Макталы М. Абдумажитов