Келес ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 25 қаулысы және Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 22-161-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 ақпанда № 5428 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес ауданының жер қатынастары бөлімі мен Келес ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, елді мекендердің шекаралары өзгертілсін:
1) 9,93 гектар жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі, Құйған елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 278,76 гектар;
2) 9,0 гектар жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі, Қияжол елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 879,14 гектар;
3) 6,38 гектар жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі, Бозсу елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 903,83 гектар;
4) 156,34 гектар жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 2360,93 гектар;
5) 3,72 гектар жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі, Жаңадәуір елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 1723,56 гектар;
6) 87,34 гектар жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі, Ынтымақ елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 998,85 гектар;
7) 160,26 гектар жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі, Ескіқорған елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 1438,92 гектар;
8) 71,54 гектар жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі, Ақжар елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 665,52 гектар;
9) 57,69 гектар жер учаскесі Алпамыс батыр ауылдық округі, Қауыншы елді елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 246,28 гектар;
10) 59,34 гектар жер учаскесі Біртілек ауылдық округі, Димитров елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 344,01 гектар;
11) 31,07 гектар жер учаскесі Біртілек ауылдық округі, Аманкелді елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 362,33 гектар;
12) 75,64 гектар жер учаскесі Біртілек ауылдық округі, Игілік елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 368,88 гектар;

Об изменении границ населенных пунктов по Келесскому району
Совместное постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 31 января 2020 года № 25 и решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 31 января 2020 года № 22-161-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 февраля 2020 года № 5428
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы согласно совместному предложению отдела земельных отношений Келесского района и отдела строительства, архитектуры и градостроительства Келесского района:
1) включить 9,93 гектар земельного участка в границу населенного пункта Куйган сельского округа Актобе, общая площадь на 278,76 гектар;
2) включить 9,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кияжол сельского округа Актобе, общая площадь на 879,14 гектар;
3) включить 6,38 гектар земельного участка в границу населенного пункта Бозсу сельского округа Актобе, общая площадь на 903,83 гектар;
4) включить 156,34 гектар земельного участка в границу населенного пункта Г.Муратбаев сельского округа Актобе, общая площадь на 2360,93 гектар;
5) включить 3,72 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жанадаур сельского округа Актобе, общая площадь на 1723,56 гектар;
6) включить 87,34 гектар земельного участка в границу населенного пункта Интимак сельского округа Актобе, общая площадь на 998,85 гектар;
7) включить 160,26 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ескикорган сельского округа Актобе, общая площадь на 1438,92 гектар;
8) включить 71,54 гектар земельного участка в границу населенного пункта Акжар сельского округа Актобе, общая площадь на 665,52 гектар;
9) включить 57,69 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кауыншы сельского округа Алпамыс батыр, общая площадь на 246,28 гектар;
10) включить 59,34 гектар земельного участка в границу населенного пункта Димитров сельского округа Биртилек, общая площадь на 344,01 гектар;
11) включить 31,07 гектар земельного участка в границу населенного пункта Аманкелди сельского округа Биртилек, общая площадь на 362,33 гектар;
12) включить 75,64 гектар земельного участка в границу населенного пункта Игилик сельского округа Биртилек, общая площадь на 368,88 гектар;

13) 34,29 гектар жер учаскесі Біртілек ауылдық округі, Аққорған елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 135,42 гектар;
14) 63,41гектар жер учаскесі Біртілек ауылдық округі, Керегетас елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 272,72 гектар;
15) 51,79 гектар жер учаскесі Біртілек ауылдық округі, Көлтоған елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 371,33 гектар;
16) 37,85 гектар жер учаскесі Шырылдақ елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 349,80 гектар;
17) 83,08 гектар жер учаскесі Бозай ауылдық округі, Тентексай елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 2079,63 гектар;
18) 70,13 гектар жер учаскесі Бозай ауылдық округі, Бозай елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 2920,88 гектар;
19) 25,25 гектар жер учаскесі Бірлесу ауылдық округі, Дихан елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 92,45 гектар;
20) 18,43 гектар жер учаскесі Бірлесу ауылдық округі, Берекелді елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы көлемін 49,33 гектар;
21) 60,01 гектар жер учаскесі Бірлесу ауылдық округі, 28-гвардия елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 245,95 гектар;
22) 95,07 гектар жер учаскесі Бірлік ауылдық округі, Бірлік елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 3723,33 гектар;
23) 114,60 гектар жер учаскесі Бірлік ауылдық округі, Қосөткел елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 1208,88 гектар;
24) 18,20 гектар жер учаскесі Бірлік ауылдық округі, Коммунизм елді мекені елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 453,41 гектар;
25) 21,14 гектар жер учаскесі Бірлік ауылдық округі, Мәдениет елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 3088,39 гектар;
26) 19,78 гектар жер учаскесі, Бірлік ауылдық округі, Құрөзек елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 339,32 гектар;
27) 0,94 гектар жер учаскесі Қошқарата ауылдық округі,Алғабас елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 150,0 гектар;
28) 20,72 гектар жер учаскесі Қошқарата ауылдық округі,Қошқарата елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 552,49 гектар;
29) 3,89 гектар жер учаскесі Жамбыл елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 385,36 гектар;
30) 28,49 гектар жер учаскесі Қошқарата ауылдық округі,1мамыр елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 230,96 гектар;

13) включить 34,29 гектар земельного участка в границу населенного пункта Аккорган сельского округа Биртилек, общая площадь на 135,42 гектар;
14) включить 63,41 гектар земельного участка в границу населенного пункта Керегетас сельского округа Биртилек, общая площадь на 272,72 гектар;
15) включить 51,79 гектар земельного участка в границу населенного пункта Колтоган сельского округа Биртилек, общая площадь на 371,33 гектар;
16) включить 37,85 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ширилдак сельского округа Биртилек, общая площадь на 349,80 гектар;
17) включить 83,08 гектар земельного участка в границу населенного пункта Тентексай сельского округа Бозай, общая площадь на 2079,63 гектар;
18) включить 70,13 гектар земельного участка в границу населенного пункта Бозай сельского округа Бозай, общая площадь на 2920,88 гектар;
19) включить 25,25 гектар земельного участка в границу населенного пункта Дихан сельского округа Бирлесу, общая площадь на 92,45 гектар;
20) включить 18,43 гектар земельного участка в границу населенного пункта Берекелди сельского округа Бирлесу, общая площадь на 49,33 гектар;
21) включить 60,01 гектар земельного участка в границу населенного пункта 28-гвардия сельского округа Бирлесу, общая площадь на 245,95 гектар;
22) включив 95,07 гектар земельного участка в границу населенного пункта Бирлик сельского округа Бирлик, общая площадь на 3723,33 гектар;
23) включить 114,60 гектар земельного участка в границу населенного пункта Косоткел сельского округа Бирлик, общую площадь на 1208,88 гектар;
24) включить 18,20 гектар земельного участка в границу населенного пункта Коммунизм сельского округа Бирлик, общая площадь на 453,41 гектар;
25) включить 21,14 гектар земельного участка в границу населенного пункта Мәдениет сельского округа Бирлик, общую площадь на 3088,39 гектар;
26) включить 19,78 гектар земельного участка в границы населенного пункта Курозек сельского округа Бирлик, общая площадь на 339,32 гектар;
27) включить 0,94 гектар земельного участка в границу населенного пункта Алгабас сельского округа Кошкарата, общая площадь на 150,0 гектар;
28) включить 20,72 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кошкарата сельского округа Кошкарата, общую площадь на 552,49 гектаров;
29) включить 3,89 гектаров земельного участка в границу населенного пункта Жамбыл сельского округа Кошкарата, общая площадь на 385,36 гектар;
30) включить 28,49 гектар земельного участка в границу населенного пункта 1 мая сельского округа Кошкарата, общую площадь на 230,96 гектар;

31) 6,09 гектар жер учаскесі Қошқарата ауылдық округі,Мақташы елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 252,99 гектар;
32) 67,77 гектар жер учаскесі Қошқарата ауылдық округі,Бесқұбыр елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 519,96 гектар;
33) 28,93 гектар жер учаскесі Жамбыл ауылдық округі,Қалғансыр елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 1155,99 гектар;
34) 71,39 гектар жер учаскесі Жамбыл ауылдық округі, Ащыкөл елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 3187,04 гектар;
35) 101,99 гектар жер учаскесі Жамбыл ауылдық округі, Бекбота елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 4098,45 гектар;
36) 13,38 гектар жер учаскесі Жүзімдік ауылдық округі, Оңтүстік елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 210,68 гектар;
37) 65,22 гектар жер учаскесі Ошақты ауылдық округі, Сарыжылға елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 714,40 гектар;
38) 49,65 гектар жер учаскесі Ошақты ауылдық округі, Атақоныс елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 224,35 гектар;
39) 81,30 гектар жер учаскесі Ошақты ауылдық округі, Ошақты елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы көлемін 418,90 гектар;
40) 16,23 гектар жер учаскесі Ошақты ауылдық округі, Саңырау елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 354,19 гектар.
2. "Келес ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Келес ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы мен шешімді Келес ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Есбаев
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Мережепов
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Тотиков

31) включить 6,09 гектар земельного участка в границы населенного пункта Макташы сельского округа Кошкарата, общая площадь на 252,99 гектар;
32) включить 67,77 гектар земельного участка в границу населенного пункта Бескубыр сельского округа Кошкарата, общая площадь на 519,96 гектар;
33) включить 28,93 гектар земельного участка в границу населенного пункта Калгансыр сельского округа Жамбыл, общая площадь на 1155,99 гектар;
34) включить 71,39 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ашыкол сельского округа Жамбыл, общая площадь на 3187,04 гектар;
35) включить 101,99 гектар земельного участка в границу населенного пункта Бекбота сельского округа Жамбыл, общая площадь на 4098,45 гектар;
36) включив 13,38 гектар земельного участка в границу населенного пункта Онтустик сельского округа Жузимдик, общая площадь на 210,68 гектар;
37) включить 65,22 гектар земельного участка в границу населенного пункта Сарыжылга сельского округа Ошакты, общая площадь на 714,40 гектар;
38) включить 49,65 гектар земельного участка в границу населенного пункта Атаконыс сельского округа Ошакты, общая площадь на 224,35 гектар;
39) включить 81,30 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ошакты сельского округа Ошакты, общая площадь на 418,90 гектар;
40) включить 16,23 гектар земельного участка в границу населенного пункта Санырау сельского округа Ошакты, общая площадь на 354,19 гектар;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Келесского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) направление копии настоящего совместного постановления и решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Келесского района;
3) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет – ресурсе акимата Келесского района после его официального опубликования.
3. Настоящее совместное постановления и решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Есбаев
Председатель сессии
районного маслихата Н. Мережепов
Секретарь районного маслихата Н. Тотиков