Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-140-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 25-176-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 сәуірде № 5586 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-140-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5329 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Келес ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 32 645 667 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 173 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 912 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 453 555 мың теңге;
2) шығындар – 32 795 910 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 450 044 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 477 180 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 136 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -600 287 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 600 287 мың теңге:
қарыздар түсімі – 477 180 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 136 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 150 243 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Келес аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Келес аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 18 декабря 2019 года № 20-140-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 21 апреля 2020 года № 25-176-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 апреля 2020 года № 5586
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата от 18 декабря 2019 года № 20-140-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5329, опубликованного 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Келесского района на 2020-2022 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 645 667 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 173 200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 912 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 453 555 тысяч тенге;
2) затраты – 32 795 910 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 450 044 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 477 180 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 136 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -600 287 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 600 287 тысяч тенге:
поступление займов – 477 180 тысяч тенге;
погашение займов – 27 136 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 150 243 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.