Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 ақпандағы № 40 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 наурызда № 6749 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының 1-бабының 31-тармағының 16) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан
облысы әқімдігінің
2020 жылғы 20 ақпандағы
№ 40 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 166 "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4097 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 25 және 27 тамызда "Дидар", 2015 жылғы 26 және 28 тамызда "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған);
2. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 119 "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 166 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4535 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 27 мамырда "Дидар", 2016 жылғы 28 мамырда "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 февраля 2020 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 марта 2020 года № 6749
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 16) пункта 31 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению физической культуры и спорта области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 20 февраля 2020 года № 40
Перечень постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата, утративших силу
1. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 июля 2015 года № 166 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4097, опубликованное в информационно–правовой системе "Әділет" 28 августа 2015 года, газетах "Дидар" от 25 и 27 августа 2015 года, "Рудный Алтай" от 26 и 28 августа 2015 года).
2. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 апреля 2016 года № 119 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 июля 2015 года № 166 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4535, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 мая 2016 года, газетах "Дидар" от 27 мая 2016 года, "Рудный Алтай" от 28 мая 2016 года).

3. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 3 тамыздағы № 245 "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 166 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4660 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде 2016 жылғы 10 қыркүйекте жарияланған);
4. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 7 қарашадағы № 297 "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 166 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5280 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде 2017 жылғы 9 желтоқсанда жарияланған);
5. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 351 "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 166 қаулысына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5387 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған);
6. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 17 қазандағы № 362 "Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 166 "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6216 болып тіркелген, 2019 жылғы 23 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде 2019 жылғы 26 қазанда жарияланған).

3. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 августа 2016 года № 245 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 июля 2015 года № 166 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4660, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 сентября 2016 года, газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 10 сентября 2016 года).
4. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 7 ноября 2017 года № 297 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 июля 2015 года № 166 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5280, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 ноября 2017 года, газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 9 декабря 2017 года).
5. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 декабря 2017 года № 351 "О внесении изменения и дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 июля 2015 года № 166 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5387, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2018 года, газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 28 декабря 2017 года).
6. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 17 октября 2019 года № 362 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 июля 2015 года № 166 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6216, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 октября 2019 года, газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 26 октября 2019 года).