Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/84-VI "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 17 шілдедегі № 40/462-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 шілдеде № 7382 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңының 30-бабының 4-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/84-VI "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4828 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 28 қаңтардағы № 11 "Дидар", 2017 жылғы 28 қаңтардағы № 11 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 5 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының хатшысы В. Головатюк

О признании утратившим силу решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/84-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Восточно-Казахстанского областного маслихата" и его описания"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 июля 2020 года № 40/462-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 июля 2020 года № 7382
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 4 статьи 30 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/84-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Восточно-Казахстанского областного маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4828, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 января 2017 года, в газетах "Дидар" 28 января 2017 года № 11, "Рудный Алтай" 28 января 2017 года № 11) .
2. Настоящее решение вводится в действие с 5 июня 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Восточно-Казахстанского областного маслихата В. Головатюк