Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/367-VI "Шығыс Қазақстан облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 42/482-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қазанда № 7711 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 16/123-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 20.09.2024 № 16/123-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 24-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 20 маусымдағы № 417 "Тұрғын үй сертификаттарын беру қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18883 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/367-VI "Шығыс Қазақстан облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6281 болып тіркелген, 2019 жылғы 21 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі бекіткен ипотекалық бағдарлама және (немесе) Қазақстан Республикасының Үкіметі бекіткен тұрғын үй құрылысы мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде тұрғын үйді сатып алу кезінде ипотекалық тұрғын үй қарыздары бойынша бастапқы жарнаның бір бөлігін жабу үшін Шығыс Қазақстан облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері 1 000 000 (бір миллион) теңгеде айқындалсын.";
2-тармақтың 1) тармақшасының бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"мәдениет және спорт ұйымдарының бейінді қызметкерлері;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Анчугин
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Головатюк

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/367-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/482-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 октября 2020 года № 7711. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 20 сентября 2024 года № 16/123-VIII
Сноска. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 20.09.2024 № 16/123-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 20 июня 2019 года № 417 "Об утверждении правил предоставления жилищных сертификатов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18883) Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/367-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6281, опубликованно в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 ноября 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить размер жилищных сертификатов по Восточно-Казахстанской области в 1 000 000 (один миллион) тенге для покрытия части первоначального взноса по ипотечным жилищным займам при приобретении жилья в рамках ипотечной программы, утвержденной Национальным Банком Республики Казахстан, и (или) государственной программы жилищного строительства, утвержденной Правительством Республики Казахстан.";
в абзац пятый подпункта 1) пункта 2 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Анчугин
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
В. Головатюк