"Шығыс Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясының "Б" корпусының әкімшілік мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы бойынша Тексеру комиссиясының 2016 жылғы 31 қазандағы № 1-НҚ нормативтік қаулысы күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы бойынша Тексеру комиссиясының 2020 жылғы 2 қарашадағы № 5-НП нормативтік қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қарашада № 7778 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңының 30-бабының 4-тармағына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 5/39-VІ шешімімен бекітілген "Шығыс Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесі ережесінің 6-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Шығыс Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясының "Б" корпусының әкімшілік мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4755 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 152 "Дидар", 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 152 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) Шығыс Қазақстан облысы бойынша Тексеру комиссиясының 2016 жылғы 31 қазандағы № 1-НҚ нормативтік қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы нормативтік қаулы 2020 жылғы 5 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Тексеру комиссиясының төрағасы Е. Тұрсынғалиев

О признании утратившим силу нормативного постановления Ревизионной комиссии по Восточно-Казахстанской области от 31 октября 2016 года № 1-НП "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения административным государственным служащим корпуса "Б" Ревизионной комиссии по Восточно-Казахстанской области и его описание"
Нормативное постановление Ревизионной комиссии по Восточно-Казахстанской области от 2 ноября 2020 года № 5-НП. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 ноября 2020 года № 7778
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 4 статьи 30 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", пунктом 6 Положения государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Восточно-Казахстанской области", утвержденного решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2016 года № 5/39-VI, Ревизионная комиссия по Восточно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу нормативное постановление Ревизионной комиссии по Восточно-Казахстанской области от 31 октября 2016 года № 1-НП "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения административным государственным служащим корпуса "Б" Ревизионной комиссии по Восточно-Казахстанской области и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4755, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 декабря 2016 года, в газетах "Дидар" 22 декабря 2016 года № 152, "Рудный Алтай" 22 декабря 2016 года № 152) .
2. Настоящее нормативное постановление вводится в действие с 5 июня 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель ревизионной комиссии Е. Тұрсынғалиев