Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 444 "Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Бестерек ауылынан солтүстік-батысқа қарай 0,145 км орналасқан (есеп кварталы 05-079-001) жер учаскесі тұстамасындағы Ұранқай өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 2 қарашадағы № 392 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 7784 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, бекітілген жобалық құжаттама негізінде және су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес күйде ұстау мақсатында, жер үсті суларының ластануын, қоқыстануы мен сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар дүниесін сақтау үшін, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 444 "Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Бестерек ауылынан солтүстік-батысқа қарай 0,145 км орналасқан (есеп кварталы 05-079-001) жер учаскесі тұстамасындағы Ұранқай өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 6430 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 23 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 декабря 2019 года № 444 "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Уранкай в створе земельного участка (учетный квартал 05-079-001), расположенного в 0,145 км северо-западнее села Бестерек Уланского района Восточно-Казахстанской области, и режима их хозяйственного использования"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 ноября 2020 года № 392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 ноября 2020 года № 7784
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании утвержденной проектной документации и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 декабря 2019 года № 444 "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Уранкай в створе земельного участка (учетный квартал 05-079-001), расположенного в 0,145 км северо-западнее села Бестерек Уланского района Восточно-Казахстанской области, и режима их хозяйственного использования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6430, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 декабря 2019 года) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению природных ресурсов и регулирования природопользования области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің агроөнеркәсіптік кешен мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи ресурстар
министрлігі Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік
инспекциясы басшысының міндетін атқарушы
______________ М. Иманжанов
2020 жылғы "___" _______________
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2020 жылғы 2 қарашадағы
№ 392 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2019 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 444 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Бестерек ауылынан солтүстік-батысқа қарай 0,145 км орналасқан (есеп кварталы 05-079-001) жер учаскесі тұстамасындағы Ұранқай өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуі
Су объектісі, оның учаскесі
Су қорғау аймағы
Су қорғау белдеуі
Ұзындығы, км
Ауданы, га
Ені, м
Ұзындығы, км
Ауданы, га
Ені, м
1
2
3
4
5
6
7
Бестерек ауылынан солтүстік-батысқа қарай 0,145 км орналасқан (есеп кварталы 05-079-001) жер учаскесінің тұстамасы шегіндегі Ұранқай өзені (сол жақ жағалау)

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам агропромышленного комплекса.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
Ертисской бассейновой инспекции
по регулированию использования и
охране водных ресурсов Комитета
по водным ресурсам Министерства
экологии, геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
_____________________ М. Иманжанов
"_____" _____________ 2020 года
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 2 ноября 2020 года № 392
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 12 декабря 2019 года № 444
Водоохранная зона и водоохранная полоса реки Уранкай в створе земельного участка (учетный квартал 05-079-001), расположенного в 0,145 км северо-западнее села Бестерек Уланского района Восточно-Казахстанской области
Водный объект, его участок
Водоохранная зона
Водоохранная полоса
Протяжен-ность, км
Площадь, га
Ширина, м
Протяжен-ность, км
Площадь, га
Ширина, м
1
2
3
4
5
6
7
Река Уранкай (левый берег), в пределах створа земельного участка (учетный квартал 05-079-001), расположенного в 0,145 км северо-западнее села Бестерек