Сайлау науқандары кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 4618 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 7983 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Өскемен қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Қазақстан Республикасының Президенті, Қазақстан Республикасының Парламенті, облыстық және қалалық мәслихаттары депутаттығына кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін ортақ пайдаланудағы жерлерде орындар белгіленсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы № 10515 "Сайлау науқандары кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 5-1-161 тіркелген, 2011 жылғы 10 наурызда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).
2) Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 10283 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы № 10515 "Сайлау науқандары кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3848 тіркелген, 2015 жылғы 16 сәуірде "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).
3. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) аймақтық әділет органында осы қаулыны мемлекеттік тіркеуді;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Өскемен қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулы ресми түрде жарияланған соң Өскемен қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2020 года № 4618. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 декабря 2020 года № 7983
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Усть-Каменогорской городской территориальной избирательной комиссией определить места на землях общего пользования для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутатов Парламента Республики Казахстан, областного и городского маслихатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 25 февраля 2011 года № 10515 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-1-161, опубликовано 10 марта 2011 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
2) постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2015 года № 10283 "О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 25 февраля 2011 года № 10515 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3848, опубликовано 16 апреля 2015 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Усть-Каменогорска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Усть-Каменогорска;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Ж. Омар
КЕЛІСІЛДІ:
Өскемен қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Ф. Құрманов
Өскемен қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 4618 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Президенті, Қазақстан Республикасының Парламенті, облыстық және қалалық мәслихаттары депутаттығына кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін ортақ пайдаланудағы жерлердегі орындар
№
Орналастыру орындары
Мекен-жайы
1.
"Спорт сарайы" аялдамасының ауданында
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының жұп жағы
2.
"Спорт сарайы" аялдамасының ауданында
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының тақ жағы
3.
"Металлург" сауда үйінің ауданында
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 37
4.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының "Достық үйі – Қоғамдық келісім орталығы" комуналдық мемлекеттік мекемесі ауданында "Элегант" дүкені жағынан
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 68
5.
"Электротауарлар" автобус аялдамасының ауданында
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 87А
6.
"Юбилейный" кинотеатрының ауданында
Қазақстан көшесі, 59
7.
"Орталық" әмбебап дүкенінің ауданында
Қазақстан көшесі, 72
8.
"Березка" дүкенінің ауданында
Қазақстан көшесі, 78
9.
"Волна" дүкенінің ауданында
Қабанбай батыр көшесі, 114
10.
"Орталық" базарының ауданында
Қабанбай батыр көшесі, 142
11.
"Zangar" сауда үйінің ауданында
Қабанбай батыр көшесі, 144
12.
"Император" сауда кешенінің ауданында
Әуезов даңғылы, 28
13.
"Эмилия" сауда үйінің ауданында

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска Ж. Омар
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Усть-Каменогорской
городской территориальной
избирательной комиссии
Ф. Курманов
Приложение к постановлению
акимата города
Усть-Каменогорска
от 10 декабря 2020 года № 4618
Места на землях общего пользования для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутатов Парламента Республики Казахстан, областного и городского маслихатов
№
Места размещения
Адрес
1.
В районе остановки "Дворец спорта"
четная сторона проспекта Нурсултана Назарбаева
2.
В районе остановки "Дворец спорта"
нечетная сторона проспекта Нурсултана Назарбаева
3.
В районе торгового дома "Металлург"
проспект Нурсултана Назарбаева, 37
4.
В районе коммунального государственного учреждения "Дом дружбы – центр общественного согласия" аппарата акима Восточно-Казахстанской области со стороны магазина "Элегант"
проспект Нурсултана Назарбаева, 68
5.
В районе автобусной остановки "Электротовары"
проспект Нурсултана Назарбаева, 87А
6.
В районе кинотеатра "Юбилейный"
улица Казахстан, 59
7.
В районе универсального магазина "Орталық"
улица Казахстан, 72
8.
В районе магазина "Березка"
улица Казахстан, 78
9.
В районе магазина "Волна"
улица Кабанбай батыра, 114
10.
В районе рынка "Центральный"
улица Кабанбай батыра, 142
11.
В районе торгового дома "Zangar"
улица Кабанбай батыра, 144
12.
В районе торгового комплекса "Император"
проспект Ауэзова, 28
13.
В районе торгового дома "Эмилия"