Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/58-VI "Курчатов қалалық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 1 шілдедегі № 43/334-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 7336 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабы 2-тармағына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/58-VI "Курчатов қалалық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4842 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 3 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 5 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Қайрат
Курчатов қалалық мәслихатының хатшысы Г. Қарымбаева

О признании утратившим силу решения Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 9/58-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Курчатовского городского маслихата" и его описания"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 июля 2020 года № 43/334-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2020 года № 7336
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 9/58-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Курчатовского городского маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4842, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 февраля 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 5 июня 2020 года.
Председатель сессии М. Қайрат
Секретарь Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева