Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 20/152-VI "Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 14 қазандағы № 45/344-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қазанда № 7733 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 – бабы 2 – тармағына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 20/152-VI "Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-3-123 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 23 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Березин
Курчатов қалалық мәслихатының хатшысы Г. Қарымбаева

О признании утратившим силу решение Курчатовского городского маслихата от 4 мая 2018 года № 20/152-IV "О ставках фиксированного налога"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 октября 2020 года № 45/344-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 октября 2020 года № 7733
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Курчатовского городского маслихата от 4 мая 2018 года № 20/152-IV "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-3-123, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 мая 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Березин
Секретарь Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева