Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 43/20-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 шілдедегі № 45/4-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 шілдеде № 7418 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 жылғы 11 наурыздағы № 43/20-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4478 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2016 жылғы 20 сәуірде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 04 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы О. Мысаев
Қалалық мәслихат хатшысы И. Панченко

О признании утратившим силу решения Риддерского городского маслихата от 11 марта 2016 года № 43/20-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 июля 2020 года № 45/4-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июля 2020 года № 7418
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата от 11 марта 2016 года № 43/20-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4478, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 апреля 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 04 июня 2020 года.
Председатель сессии О. Мысаев
Секретарь городского маслихата И. Панченко