Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 45/5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 сәуірде № 6841 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 24.12.2020 № 58/3-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 36/410-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6778 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6475 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 14 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 698 412,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 478 462,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 170,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 395,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 213 385,7 мың теңге;
2) шығындар – 7 744 484,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 54 394,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 71 577,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 183,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 81 820,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 81 820,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 42/9-VІ "О бюджете Абайского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 26 марта 2020 года № 45/5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 апреля 2020 года № 6841. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2020 года № 58/3-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 24.12.2020 № 58/3-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 марта 2020 года № 36/410-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6778) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 42/9-VІ "О бюджете Абайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6475, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 14 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 698 412,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 478 462,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 170,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 395,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 213 385,7 тысяч тенге;
2) затраты – 7 744 484,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 394,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 71 577,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 183,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 81 820,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 81 820,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 182 286,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 182 286,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 71 577,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 183,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 127 892,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. 3 қосымшаға сәйкес Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 182 286,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 182 286,2 тысяч тенге;
поступление займов – 71 577,0 тысяч тенге;
погашение займов - 17 183,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 127 892,2 тысяч тенге.";
приложении 1, 5 к указанному решению изложить в следущей редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Абайского районного маслихата согласно приложению 3.

002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
114 600,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 300,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8 750,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45 861,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 718,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44 952,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
15 433,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28 661,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
34 161,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34 161,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 316,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 000,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 915,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
930,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
528 173,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
18 022,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 022,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
18 022,0
2
Коммуналдық шаруашылық
510 151,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
510 151,0
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
70 151,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
440 000,0
3
Елді-мекендерді көркейту
0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
029
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
682 751,3
1
Мәдениет саласындағы қызмет
528 879,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

002
Программа занятости
114 600,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 300,0
006
Оказание жилищной помощи
8 750,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45 861,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 718,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44 952,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 433,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28 661,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
34 161,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34 161,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 316,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 000,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1 915,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
930,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
528 173,0
1
Жилищное хозяйство
18 022,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 022,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
18 022,0
2
Коммунальное хозяйство
510 151,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
510 151,0
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
70 151,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
440 000,0
3
Благоустройство населенных пунктов
0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
029
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
682 751,3
1
Деятельность в области культуры
528 879,3
455
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)

5171,0
4761,0
410,0
8
"Тоқтамыс ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
15400,0
9900,0
5500,0
9
"Медеу ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
4322,0
2500,0
1822,0
Абай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 26 наурыздағы
№ 45/5-VI шешіміне
3 қосымша
Абай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "2017-2019 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/3-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4811 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 17 қаңтарда жарияланған) шешімі;

5171,0
4761,0
410,0
8
ГУ "Аппарат акима Токтамысского сельского округа"
15400,0
9900,0
5500,0
9
ГУ "Аппарат акима Медеуского сельского округа"
4322,0
2500,0
1822,0
Приложение 3
к решению Абайского
районного маслихата
от 26 марта 2020 года
№ 45/5-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Абайского районного маслихата
1. Решение  Абайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/3-VI  "О бюджете Абайского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4811, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 17 января 2017 года);

2. "2017-2019 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 9/12-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4922 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 17 сәуірде жарияланған) шешімі;
3. "2017-2019 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы № 11/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5084 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 26 маусымдағы жарияланған) шешімі;
4. "2017-2019 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 маусымдағы № 12/4-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5112 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 12 шілдеде жарияланған) шешімі;
5. "2017-2019 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 шілдедегі № 13/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5142 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 3 тамызда жарияланған) шешімі;
6. "2017-2019 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 14/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5204 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 18 қыркүйекте жарияланған) шешімі;
7. "2017-2019 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 қазандағы № 16/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5240 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 26 қазанда жарияланған) шешімі;

2. Решение  Абайского районного маслихата от 28 марта 2017 года № 9/12-VI от "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2016 года № 8/3-VІ "О бюджете Абайского районана 2017-2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4922, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 17 апреля 2017 года);
3. Решение  Абайского районного маслихата от 7 июня 2017 года № 11/2-VI от "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2016 года № 8/3-VІ "О бюджете Абайского районана 2017-2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5084, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 26 июня 2017 года);
4. Решение  Абайского районного маслихата от 26 июня 2017 года № 12/4-VI от "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2016 года № 8/3-VІ "О бюджете Абайского районана 2017-2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5112, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 12 июля 2017 года);
5. Решение  Абайского районного маслихата от 21 июля 2017 года № 13/2-VI от "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2016 года № 8/3-VІ "О бюджете Абайского районана 2017-2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5142, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 3 августа 2017 года);
6. Решение  Абайского районного маслихата от 29 августа 2017 года № 14/2-VI от "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2016 года № 8/3-VІ "О бюджете Абайского районана 2017-2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5204, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 18 сентября 2017 года);
7. Решение  Абайского районного маслихата от 13 октября 2017 года № 16/2-VI от "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2016 года № 8/3-VІ "О бюджете Абайского районана 2017-2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5240, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 26 октября 2017 года);

8. "2017-2019 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашада № 18/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5320 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда жарияланған) шешімі.

8. Решение  Абайского районного маслихата от 30 ноября 2017 года № 18/2-VI от "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2016 года № 8/3-VІ "О бюджете Абайского районана 2017-2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5320, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 15 декабря 2017 года).