Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қазандағы № 27/7-VI "Абай ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету туралы" шешімінің қолданылуын тоқтата тұру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 46/11-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 сәуірде № 6901 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 49/7-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 23.06.2020 № 49/7-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және 7 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шешімге өзгерістер енгізілуіне байланысты Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қазандағы № 27/7-VI "Абай ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-158 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 6 қарашада электрондық түрде жарияланған) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаға оны сәйкестендіруге және Абай аудандық мәслихатының сессиясында оның қабылдануына дейін қолданылуы тоқтата тұрылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Белибаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев

О приостановлении действия решения маслихата Абайского района от 23 октября 2018 года № 27/7-VI "Об оказании социальной поддержки специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Абайского района"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2020 года № 46/11-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 апреля 2020 года № 6901. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 июня 2020 года № 49/7-VI
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.06.2020 № 49/7-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 и пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В связи с внесением изменений в решение приостановить действие решения Абайского районного маслихата от 23 октября 2018 года № 27/7-VI "Об оказании социальной поддержки специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-158, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 ноября 2018 года), до приведения его в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан и принятия решения на сессии Абайского районного маслихата.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Белибаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев