Абай ауданы бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 50/6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 шілдеде № 7410 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабына, 11 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауданы бойынша елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қарауыл ауылы бойынша аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Абай ауданының елді мекендері бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 7 наурыздағы № 11/6-V "Абай ауданы бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2926 болып тіркелген, 2013 жылғы 24 сәуірде "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Мукатаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ 50/6-VI шешіміне 1 қосымша
Абай ауданы бойынша елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Абай
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ 50/6-VI шешіміне 2 қосымша
Қарауыл ауылы бойынша аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Абай
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 15 шілдедегі
№ 50/6-VI шешіміне 3 қосымша
Абай ауданының елді мекендері бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтардың нөмірі
Елді мекендердің атауы
Кадастрлық нөмір
Түзету коэффициенттері
І
Қарауыл

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по Абайскому району
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 15 июля 2020 года № 50/6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июля 2020 года № 7410
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель населенных пунктов по Абайскому району согласно приложению 1.
2. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Караул согласно приложению 2.
3. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по населенным пунктам Абайского района согласно приложению 3.
4. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 7 марта 2013 года № 11/6–V "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2926, опубликовано в газете "Абай елі" от 24 апреля 2013 года).
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Мукатаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 15 июля 2020 года
№ 50/6-VI
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов по Абайскому району
Приложение 2 к решению
Абайского районного маслихата
от 15 июля 2020 года
№ 50/6-VI
Проект (схема) зонирования земель села Караул
Приложение 3 к решению
Абайского районного маслихата
от 15 июля 2020 года
№ 50/6-VI
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по населенным пунктам Абайского района
Номер зон
Наименование населенных пунктов
Кадастровый номер
Поправочный коэффицент
І
Караул