Аягөз ауданы әкімінің шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 наурызда № 6745 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Аягөз ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Аягөз ауданы әкімінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № 2 "Аягөз ауданының Аягөз қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5561 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 27 наурызда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Рысбекқызына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Оразбаев

О признании утратившим силу решения акима Аягозского района
Решение акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 3 марта 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 марта 2020 года № 6745
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V "О правовых актах", аким Аягозского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Аягозского района от 19 марта 2018 года № 2 "Об объявлении на территории города Аягоз Аягозского района чрезвычайных ситуаций местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5561, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 марта 2018 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Рысбеккызы К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аудан әкімі Д. Оразбаев